fbpx
To najlepšie miesto pre Váš Zdravý Životný Štýl
Tešíme sa na Vašu návštevu

Výživové doplnky swedish-supplements

Už ste stihli prečítať čo sme pre Vás pripravili len dnes a zajtra?

Je to ponuka, ktorá sa neodmieta:

Cvičte od 1.11 do 31.12.2018 (2 mesiace) za cenu mesačnej permanentky(29 €), získavate tak 1 mesiac cvičenia úplne Zdarma

Ponuka platí len dnes a zajtra(24. a 25.10.).

Navyše len 2 dni počas trvania akcie(24. a 25.11 v stredu a vo štvrtok) si môžete dať ZDARMA plnú dávku kvalitnej švédskej „predtréningovky“ – the Butcher, I’m F#cked Up, alebo WHEY proteín deLUX od švédskeho výrobcu Swedish Supplements . 

My sme si už dali a povieme Vám je to 💪pecka. Príďte, dajte si aj Vy a povedzte nám svoj názor.

Nie je to žiaden tester, ale PLNÁ DÁVKA, tak ako to má byť, tak neváhajte a príďte využiť akciu, zacvičiť si a vyskúšať kvalitné švédske supplementy😋.

ŠVÉDSKE VÝŽIVOVÉ DOPLNKY  SWEDISH SUPPLEMENTS®

Swedish supplements – Váš nový dodávateľ výživových doplnkov pre športovcov. Swedish supplements ponúka produkty pre športovcov, ktorí stavili na kvalitu a výsledky. Produkty sú inovatívne a podporené najnovším výskumom v oblasti športovej výživy.

Výživové doplnky Swedish supplements sú ideálnym doplnkom zdravej výživy. Všetky výrobky sú vyrobené priamo vo Švédsku. Kompletná výroba sa uskutočňuje v prísnom prostredí s certifikátom GMP, ktorý zaručuje najvyšiu kvalitu a bezpečnosť.

Našim cieľom je vždy priniesť Vám najnovšie a najhorúcejšie produkty za konkurencie schopnú cenu.

Pracujeme len s najlepšími surovinami a prísadami, ktoré sú vybrané po rozsiahlej kontrole a analýze kvality. V mnohých prípadoch používame komodity so silnými ochrannými známkami, z ktorých sme jediným distribútorom.

PREČO MY? PREČO SWEDISH SUPPLEMENTS

  • My vieme, čo Vy potrebujete.
  • Vieme, ako vyvíjať produkty – aby ste dosiahli 100% spokojnosť.
  • Naše výrobky sú zložené z prísad najvyššej kvality.
  • Výrobný proces je zabezpečený v každom okamihu.
  • A samozrejme Švédska kvalita … to najlepšie z najlepšieho!

PRE KOHO SÚ URČENÉ?

Švédske výživové doplnky a produkty sú určené pre profesionálov, ktorí pristupujú vážne ku každému tréningu. Sú určené pre všetkých ktorým záleží na kvalite svojho tréningu a pre tých, ktorí chcú mať okamžité výsledky.

Máme pre Vás profesionálne produkty pre stimuláciu tela pred fyzickou aktivitou. Obsahujú najúčinnejšie látky, uznávané odbornou verejnosťou, ktoré zaručia maximálny efekt napumpovanie svalstva a posunutie hranice fyzického výkonu.

Hľadáte najlepší proteín s vysokou biologickou hodnotou a lahodnou chuťou? Už nehľadajte je tu skvelý Whey Protein. A čo tak ideálna potréningovka mimoriadne účinná instantná zmes s vysokým obsahom BCAA, pre oddialenie únavy a podporu normálneho svalového rastu.

To všetko je SWEDISH SUPPLEMENTS.

Pokiaľ sa Vám táto stránka páči, zdieľajte ju so svojimi priateľmi:


Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:
eBook ZDARMA - Ako správne cvičiť na kardio strojoch
Zavrieť