fbpx
To najlepšie miesto pre Váš Zdravý Životný Štýl
Tešíme sa na Vašu návštevu

Stiahni aplikáciu do mobilu a máš svoje permanentky, vstupy vždy po ruke

Je na svete mobilná aplikácia fitness centra ASTORIA FIT&GYM, ktorú sme pre Vás už dlhší čas pripravovali a testovali.

Táto aplikácia Vám spríjemní zážitok z cvičenia. Nech ste kdekoľvek s aplikáciou ste stále s nami a máte na dosah všetky užitočné a praktické informácie o svojom členstve, permanentkách v ASTORIA FIT&GYM.

V prvom kole sme ju vyvíjali a nastavili tak, aby ste mali prehľad o svojich permanentkách (platnosť, počet zostávajúcich vstupov…) a zároveň, aby Vám slúžila ako identifikácia na vstup do fitness centra.

nebude potrebná záloha za čipovú kartu (všetkým, ktorí nám ju odovzdajú, vrátime zálohu 3€, bližšie info nájdete nižšie).

V ďalšom kole aplikáciu budeme ďalej rozširovať a vyvíjať tak, aby ste tam našli vždy potrebné a zaujímavé informácie, už či ohľadom cvičenia, stravovania, …

Čo appka dokáže?

  • Slúži ako identifikácia vstupu do fitness centra pomocou vygenerovaného kódu
  • Získate prehľad o zakúpených a platných permanentkách
  • Môžete si kedykoľvek overiť počet platných vstupov do fitness centra na vstupových permanentkách
  • Rovnako si overíte platnosť časových permanentiek (mesačná, polročná atď.)
  • Nájdete tam vernostný systém, prehľad o stave Vášho účtu a počte bodov, ktoré môžete vymeniť za tovar/služby fitness centra
  • Poskytuje informáciu o výške a zostatku osobného kreditu na Vašom účte
  • Získate vždy prehľad o akciách a benefitoch, ktoré môžete získať vo fitness centre.

Od teraz si ju môžete oficiálne stiahnuť a začať naplno využívať, už či na Google Play (pre mobilné telefóny s androidom okrem HUAWEI), alebo App Store (pre Apple zariadenia).

Nájdete ju pod názvom: astoria fit and gym alebo kliknite na tlačítko nižšie pre stiahnutie aplikácie:

STIAHNUŤ APLIKÁCIU

vo svojom online obchode:

Postup  pre aktiváciu aplikácie

Aplikáciu po stiahnutí a nainštalovaní do mobilného telefónu je potrebné aktivovať. Pre aktiváciu aplikácie je potrebný platný e-mail.

KROK 1
je pre všetkých, ktorí u nás už cvičili, sú zaregistrovaní (majú zákaznícku kartu, permanentku…)

Pokiaľ už ste u nás zaregistrovaný (máte permanentku) a navštevujete fitness centrum, stačí kliknúť na tlačítko „UŽ SOM ČLENOM“ vyplniť platnú emailovú adresu, rovnakú akú ste už zadali do systému pred tým (pri kúpe permanentky) a následne Vám na zadaný e-mail príde verifikačný kód.

Po zadaní verifikačného kódu je aplikácia aktívna a môžete ju začať využívať.

V prípade, ak napriek tomu, že máte zákaznícku kartu, permanentku… a aplikácia Vám hlási, že zadaný email je neplatný, nevytvárajte a neregistrujte sa ako nový člen, v tom prípade je nutné na recepcii nahlásiť (opraviť) správny email a až potom sa znova prihlásiť do aplikácie ako „člen“.

KROK 2
je pre všetkých nových, ktorí u nás ešte nikdy neboli, alebo nemajú permanentku (registráciu)

Pokiaľ ste u nás ešte nikdy neboli, alebo ste sa nikdy pred tým neregistrovali a chcete u nás začať cvičiť, stiahnite si aplikáciu a kliknite na tlačítko „Chcem sa zaregistrovať“ a postupujte podľa pokynov (zadajte meno, priezvisko a e-mail).

Následne dostanete na Váš e-mail verifikačný kód, ktorý zadáte do aplikácie a Vaša aplikácia je aktívna, môžete ju začať využívať.

Aké možné chyby môžu nastať?

Aplikácia hlási „neplatný email“

V prípade, ak napriek tomu, že máte zákaznícku kartu, permanentku… a aplikácia Vám hlási, že zadaný email je neplatný, nevytvárajte a neregistrujte sa ako nový člen, v tom prípade je nutné na recepcii nahlásiť (opraviť) správny email a až potom sa znova prihlásiť do aplikácie ako “člen” a aktivovať ju pomocou verifikačného kódu.

Mám HUAWEI telefón, kde nájdem „Google play“?

Telefóny Huawei nepodporujú „google play“, ale aplikáciu si môžete stiahnuť priamo TU >>>

Inštalačný súbor po stiahnutí nájdete v telefóne (zvyčajne v stiahnutých súboroch), kliknite na neho a automaticky sa Vám aplikácia nainštaluje do telefónu. Potom aplikáciu stačí aktivovať podľa návodu vyššie.

Ako funguje aplikácia pre vstup do fitness centra?

Vzhľadom aj na nové nariadenia o ochrane osobných údajov (GDPR), bude od teraz slúžiť na identifikáciu pre vstup do fitness centra len mobilná aplikácia.

Pri vstupe stačí otvoriť aplikáciu a stlačiť tlačítko „Generovať kód pre vstup“. Tento kód potom stačí povedať na recepcii pri vstupe. Kód je vždy náhodne generovaný a jeho platnosť je časovo obmedzená.

Prosíme Vás, kód generujte až pri vstupe na recepcii, nakoľko je časovo obmedzený. Pre funkčnosť aplikácie je rovnako potrebné pripojenie na mobilnú dátovú sieť, alebo pripojenie na wifi sieť (napr. vo fitness centre).

Od teraz je nutné využívať pre vstup do fitness centra len mobilnú aplikáciu.

Mám starší mobil, ktorý nepodporuje novú verziu aplikácie, čo mám urobiť??

Pre STARŠIE mobilné telefóny máme aj staršiu verziu aplikácie, stačí klknúť na limk nižšie, nainštalovať .apk súbor a následne aktivovať aplikáciu podľa pokynov vyššie.

STARŠIU VERZIU APLIKÁCIE pre systémy android (vrátane Huawei) STIAHNITE TU>>>

Máte otázky?

Neváhajte a napíšte nám, alebo sa spýtajte osobne na recepcii fitness centra, kde Vám radi pomôžeme.

Stiahnite si mobilnú aplikáciu „astoria fit and gym“ a majte svoje permanentky a vstupy vždy pod kontrolou.

STIAHNUŤ APLIKÁCIU

vo svojom online obchode:

Pokiaľ sa Vám táto stránka páči, zdieľajte ju so svojimi priateľmi:


Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:
eBook ZDARMA - Ako správne cvičiť na kardio strojoch
Zavrieť