fbpx
To najlepšie miesto pre Váš Zdravý Životný Štýl
Tešíme sa na Vašu návštevu

Fínska a infra SAUNA ZDARMA

Vychutnajte si po výdatnom cvičení relax v našej fínskej saune a oddychovej miestnosti, alebo masáž v masážnych kreslách, a to všetko je pre Vás pripravené Zdarma.

Od 1.6. do 31.8. sú sauny v letnom režime a sú Vám prístupné na vyžiadanie.

Stačí pri vstupe na recepcii nahlásiť, že chcete využiť fínsku saunu a Vám ju zapnú. Do 1 hodiny je plne vyhriatá. Infra sauna má zapnutie priamo v kabínke, ale tá nepotrebuje nahriatie.


Prevádzkové hodiny sauny

Fínska sauna sa zapína o 6:00 hod., plné vyhriatie je do 1 hod. Sauna sa vypína o 20:30 hod., miestnosť sa uzatvára o 21:00 hod.

Prosíme Vás, aby ste do 21:00 hod. opustili miestnosť, nakoľko od 21:00 hod. personál vykonáva čistenie a dezinfekciu sauny a priestoru.

Každý PIATOK je sanitačný deň kedy je SAUNA ZATVORENÁ.


Túto službu poskytujeme pre všetkých, ktorí si zakúpia akýkoľvek vstup do fitness centra, už či jednorázový vstup, alebo akýkoľvek druh permanentky, ZDARMA. Vstup do sauny je z hygienických dôvodov iba s uterákom, alebo v plachte. Plachtu si môžete prenajať na recepcii za symbolickú cenu 1,30€ €.

Fínska sauna je jednou z najstarších a najobľúbenejších foriem regenerácie organizmu. Základom procesu saunovania je striedanie pôsobenia tepla a chladu. Tento proces spôsobuje rozšírenie krvných ciev, zrýchlenie krvného obehu a vylučovanie množstva potu.

Týmto spôsobom fínska sauna prospešne pôsobí na telesné orgány a procesy v ľudskom tele. Ovplyvňuje nielen náš aktuálny fyzický aj psychický stav, ale je takisto prevenciou, príjemným a účinným spôsobom, ako predchádzať chorobám a stresu.

Nepoužívajte saunu bezprostredne po namáhavom cvičení. Počkajte aspoň 15 minút, aby ste umožnili svojmu organizmu ochladiť sa. 

Viac v pravidlách správneho saunovania.

Zároveň naše fitness centrum je vybavené diagnostickým prístrojom, ktorý na báze magnetickej rezonancie a lasera diagnostikuje a vyhodnotí Váš aktuálny zdravotný stav.  Prístroj, ktorého presnosť je 85-90%, vyhodnotí spolu 38 správ a až 261 analýz.

OD TERAZ u nás nájdete už aj INFRA-SAUNU.

„Saunovanie“ v infrasaune je založené na princípe emisie infračerveného žiarenia špeciálnymi žiaričmi, ktoré boli patentované v Japonsku ešte v roku 1965. Infračervené žiarenie prehreje telo do svalových tkanív a k intenzívnemu poteniu tak dochádza už pri teplote okolo 50 °C – čiže v prostredí, ktoré nezaťažuje organizmus, srdcovocievny systém a pod.

Čo môžeme čakať od infra-sauny?

Je perfektná pri redukcii hmotnosti. Za 30 minút saunovania v infra-saune spálite až 600 kilokalórií!

Pobyt v infra-saune efektívne odstraňuje celulitídu a stimuluje krvný obeh. Používanie infra sauny urýchľuje akýkoľvek program zameraný proti celulitíde.

VIAC dôležitých informácií o INDRA-SAUNE, kto ju nesmie používať a aké sú jej skvelé účinky nájdete TU>>>>>>>>

Pokiaľ sa Vám táto stránka páči, zdieľajte ju so svojimi priateľmi:


Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:
eBook ZDARMA - Ako správne cvičiť na kardio strojoch
Zavrieť