fbpx
To najlepšie miesto pre Váš Zdravý Životný Štýl
Tešíme sa na Vašu návštevu

Fínska a infra SAUNA ZDARMA

Vychutnajte si po výdatnom cvičení relax v našej fínskej saune a oddychovej miestnosti, alebo masáž v masážnych kreslách, a to všetko je pre Vás pripravené Zdarma.

Od 1.6. do 31.8. sú sauny v letnom režime a sú Vám prístupné na vyžiadanie.

Stačí pri vstupe na recepcii nahlásiť, že chcete využiť fínsku saunu a Vám ju zapnú. Do 1 hodiny je plne vyhriatá. Infra sauna má zapnutie priamo v kabínke, ale tá nepotrebuje nahriatie.

Túto službu poskytujeme pre všetkých, ktorí si zakúpia akýkoľvek vstup do fitness centra, už či jednorázový vstup, alebo akýkoľvek druh permanentky, ZDARMA. Vstup do sauny je z hygienických dôvodov iba s uterákom, alebo v plachte. Plachtu si môžete prenajať na recepcii za symbolickú cenu 1,30€ €.

Fínska sauna je jednou z najstarších a najobľúbenejších foriem regenerácie organizmu. Základom procesu saunovania je striedanie pôsobenia tepla a chladu. Tento proces spôsobuje rozšírenie krvných ciev, zrýchlenie krvného obehu a vylučovanie množstva potu.

Týmto spôsobom fínska sauna prospešne pôsobí na telesné orgány a procesy v ľudskom tele. Ovplyvňuje nielen náš aktuálny fyzický aj psychický stav, ale je takisto prevenciou, príjemným a účinným spôsobom, ako predchádzať chorobám a stresu.

Nepoužívajte saunu bezprostredne po namáhavom cvičení. Počkajte aspoň 15 minút, aby ste umožnili svojmu organizmu ochladiť sa. 

Viac v pravidlách správneho saunovania.

Zároveň naše fitness centrum je vybavené diagnostickým prístrojom, ktorý na báze magnetickej rezonancie a lasera diagnostikuje a vyhodnotí Váš aktuálny zdravotný stav.  Prístroj, ktorého presnosť je 85-90%, vyhodnotí spolu 38 správ a až 261 analýz.

OD TERAZ u nás nájdete už aj INFRA-SAUNU.

„Saunovanie“ v infrasaune je založené na princípe emisie infračerveného žiarenia špeciálnymi žiaričmi, ktoré boli patentované v Japonsku ešte v roku 1965. Infračervené žiarenie prehreje telo do svalových tkanív a k intenzívnemu poteniu tak dochádza už pri teplote okolo 50 °C – čiže v prostredí, ktoré nezaťažuje organizmus, srdcovocievny systém a pod.

Čo môžeme čakať od infra-sauny?

Je perfektná pri redukcii hmotnosti. Za 30 minút saunovania v infra-saune spálite až 600 kilokalórií!

Pobyt v infra-saune efektívne odstraňuje celulitídu a stimuluje krvný obeh. Používanie infra sauny urýchľuje akýkoľvek program zameraný proti celulitíde.

VIAC dôležitých informácií o INDRA-SAUNE, kto ju nesmie používať a aké sú jej skvelé účinky nájdete TU>>>>>>>>

Pokiaľ sa Vám táto stránka páči, zdieľajte ju so svojimi priateľmi:


Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:
eBook ZDARMA - Ako správne cvičiť na kardio strojoch
Zavrieť