fbpx
To najlepšie miesto pre Váš Zdravý Životný Štýl
Tešíme sa na Vašu návštevu

Využite multisport kartu

Poskytol vám Váš zamestnávateľ zamestnanecký benefit – MULTISPORT kartu? Využite ju naplno a bez akýchkoľvek obmedzení vo fitness centre ASTORIA FIT&GYM.

V ASTORIA FIT&GYM spolu s bezplatným vstupom na multisport kartu navyše získate:

iontový nápoj Uni Sport ZADARMO

Po cvičení k dispozícii fínska aj infra sauna ZADARMO

Po saunovaní relax v masážnych kreslách ZADARMO

V rámci tréningu ping-pong ZADARMO

Čo je karta MultiSport?

Karta MultiSport je voľnočasový zamestnanecký benefit, ktorý vám každý deň garantuje vstup do viac ako 2 200 pohybových a relaxačných zariadení v 392 mestách na Slovensku aj v Česku. Celoročne si môžete vyberať z viac ako 260 rôznych aktivít.

Fitness centrum ASTORIA FIT&GYM

akceptuje od 1.12.2023 len virtuálnu MULTISPORT kartu

Plastové karty od 1.12.2023 u nás už nebudú aktívne, preto stiahnite a aktivujte si virtuálnu MultiSport kartu do svojho mobilu  TU na tomto odkaze>>>

Ako funguje karta MultiSport?

Ak od svojho zamestnávateľa dostanete kartu MultiSport, môžete ju začať využívať takmer okamžite. Stačí sa len zoznámiť s podmienkami používania karty MultiSport.

Potom už len stačí prísť do fitness centra! Na recepcii zariadenia sa vždy preukážete svojou kartou MultiSport spoločne s preukazom totožnosti s fotografiou a…To je všetko!

Od 1.12.2023 prechádzame už len na virtuálne MultiSport karty, kde už nie je potrebná dodatočná identifikácia preukazom totožnosti.

MultiSport karta je neprenosná (je viazaná na konkrétnu osobu) a môžete ju využiť každý deň na jeden bezplatný vstup v športových a relaxačných zariadeniach v sieti partnerov programu MultiSport.

Využite svoju MULTISPORT kartu naplno v ASTORIA FIT&GYM.
Pokiaľ sa Vám táto stránka páči, zdieľajte ju so svojimi priateľmi:


Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:
eBook ZDARMA - Ako správne cvičiť na kardio strojoch
Zavrieť