fbpx
To najlepšie miesto pre Váš Zdravý Životný Štýl
Tešíme sa na Vašu návštevu

Cvičte znova a získajte darček

Dočkali sme sa. Konečne môžeme opäť cvičiť  vo fitness centrách. Pre všetkých nadšencov fitness a zdravého životného štýlu je to asi najlepšia správa za posledných takmer 80 dní.

Všetci ste opäť vítaní do Vášho obľúbeného fitness centra ASTORIA FIT&GYM. Dvere do fitness centra pre Vás otvoríme 3.6.2020 (v stredu) o 6:00 hod.

Samozrejme sú určité nariadenia, ktoré by sme z hygienického hľadiska mali dodržiavať, ale väčšinu z nich sme neustále prizvukovali a mnohí dodržiavali aj pred tým. O aké hygienické opatrenia sa jedná, sa dozviete nižšie.

Vzhľadom k tomu, že ubehlo poriadne dlhé obdobie bez cvičenia vo fitness centre, pripravili sme pre každého z Vás (alebo pre prvých 300 z Vás) na začiatok darček, ako malú motiváciu do cvičenia.

NAVYŠE,

každý, kto si zakúpi akúkoľvek permanentku prvý týždeň znovuotvorenia,

získa k tomu ZADARMO dezinfekčný gél na ruky v hodnote 4,90€ (platí do vypredania zásob).

Tento gél je vhodný aj pre dezinfekciu plôch ako je mobilný telefón, peňaženka…Tento gél, ktorého zloženie je na základe doporučenia svetovej zdravotníckej organizácie WHO, zabíja 99,9% všetkých baktérií, vírusov a mikróbov.

Je v kompaktnom balení,  pre nosenie pri sebe (v kabelke, v aute….)

Zároveň ešte raz ďakujeme všetkým, ktorí na nás mysleli a podporili nás počas obdobia, kedy sme museli mať zatvorené a využili možnosť dobiť si svoj kredit. Teraz máte možnosť využiť svoj kredit už či na permanentky, bar… je to len na vás.

Zvlášť si Vážime ľudí, ktorí nás podporili v tejto neľahkej situácii aj napriek tomu, že u nás nikdy pred tým necvičili a ani neplánujú cvičiť. Takýto charakter ľudí nech nám je všetkým príkladom. 

Táto doba síce zakrýva rúškami tváre, ale odhaľuje charaktery ľudí.

Aké hygienické opatrenia je potrebné dodržiavať pri cvičení?

Niektoré opatrenia by mali byť samozrejmosťou a prizvukovali sme ich stále, napr. prezutie sa pri vstupe, používanie uterákov pri cvičení, dezinfekcia a očistenie plôch časti strojov či pomôcok po cvičení….

Vaša bezpečnosť a hlave spokojnosť (vždy bola) je u nás na prvom mieste. Ešte v čase pred uzavretím sme ako prví zaviedli aj meranie telesnej teploty a ak to bude nutné budeme v tom pokračovať aj naďalej.

Navyše Úrad verejného zdravotníctva nariaďuje:

  1. dezinfikovať si ruky pri vstupe do fitness centra
  2. povinnosť používať vlastný uterák a športovú obuv na prezutie
  3. nie je potrebné pri cvičení používať ochranu tváre a nosa (rúško)
  4. povinná je uzavretá fľaša na vodu, buď vlastná, alebo si môžete zakúpiť vodu rajec 0,7l v uzavretej pet fľaši na recepcii ako doteraz, za 0,99€.
  5. je dovolené pripravovať nápoje na recepcii, predtréningovka, proteín, káva….
  6. šatne, sprchy a toalety sú k dispozícii v plnom rozsahu, bez akýchkoľvek obmedzení
  7. počet cvičencov vo fitness centre je obmedzený v pomere: 1 osoba na 10m2 plochy, v našom prípade to je 126 ľudí , ktorí môžu cvičiť naraz.
  8. sauny sú rovnako povolené v plnom rozsahu, max. počet 4 osoby v jednom okamihu. Povinné meranie teploty pred využitím sauny.

Veríme, že tieto nariadenia sú akceptovateľné, nedáme sa nimi odradiť a čoskoro budú minulosťou (vírusy tu vždy boli a budú). Ak máte nejaké otázky, alebo návrhy kontaktujte nás, sme Vám kedykoľvek k dispozícii.

Nezabudnite, že platnosť všetkých permanentiek Vám bude automaticky predĺžená o obdobie pokiaľ sme museli mať zatvorené (aj keď nie z vlastnej viny). Týka sa to tak vstupových ako aj časových permanentiek. Teda ako keby začal znova dátum 13.3.2020😀 (kedy bolo fitness centrum na základe nariadenia UVZ zatvorené).

Všetky platobné metódy vrátane využívania kariet Multisport, vouchery….platia ihneď od otvorenia.

Vidíme sa pri cvičení v stredu 3.6.2020 (od 6:00 hod.) a už teraz pre Vás pripravujeme ďalšie zaujímavé akcie.

Pokiaľ sa Vám táto stránka páči, zdieľajte ju so svojimi priateľmi:


Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:
eBook ZDARMA - Ako správne cvičiť na kardio strojoch
Zavrieť