fbpx
To najlepšie miesto pre Váš Zdravý Životný Štýl
Tešíme sa na Vašu návštevu

Majte svoje telo pod kontrolou

Jedna vec je cvičiť, druhá vec je vedieť prečo cvičíme a po tretie je dobré vedieť v každom ohľade kam celá ta snaha smeruje….

My Vám s tým pomôžeme…v priestore pri masážnych kreslách nájdete novú diagnostickú váhu, ktorá Vám zmeria všetky potrebné hodnoty  v kombinácii s jednoduchou mobilnou aplikáciou máte po ruke skvelý nástroj na kontrolu efektívnosti svojho tréningu…

Stačí ak si nainštalujete do svojho mobilu aplikáciu Vital Body spárujete svoj telefón s váhou a môžete ísť na to…

Mobilná aplikácia VITAL BODY  Vám meria metabolický vek, viscerálny tuk, telesný tuk, vodu v tele, svalovinu, kosti, kalorický príjem a index BMI. Zobrazuje rozdiel medzi aktuálnou a poslednou zváženú hodnotou . Nastaviť si môžete vlastné ciele , ktorých by ste chceli dosiahnuť a sledovať v čase ich vývoj a plnenie.

Funkcia športový režim vám pravidelne pripomenie vaše športové aktivity, ktoré vám pomôžu dosiahnuť lepšie výsledky. Aplikácia má pamäť až pre 10 osôb , u ktorých si nadefinujete pohlavie, vek, výšku, meno, požadovanú cieľovú váhu a možno nastaviť aj vlastnú fotografiu.

Diagnostická váha Vás zmeria od hlavy až k päte – odmeria Vám Telesný tuk  a vodu v tele

Percentuálny pomer telesného tuku a vody v tele načrtne váš zdravotný stav. Platí, že čím viac vody v tele máte, tým väčší je aj pomer svalovej hmoty, a zároveň znížený pomer tuku. Ak sa úroveň vody v tele začne znižovať, zníži sa vám aj svalová hmota a zvýši sa tuk. Sledovanie hodnoty vody v tele navyše môže upozorniť na vznikajúce zdravotné problémy a pomôcť tak ich včasnému riešeniu.

 BMI
Tento index stanovuje vzájomný pomer medzi telesnou hmotnosťou a výškou jedinca. Možno pomocou neho zistiť, či človek trpí podváhou, nadváhou či obezitou alebo či je jeho telesný stav v norme.

Kalorický príjem
Predstavuje minimálne množstvo energetického príjmu potrebného pre zachovanie základných životných funkcií. Dáta ukazujú minimálnu dennú spotrebu energie, ktorú pri vašej hmotnosti, výške, veku a pohlaví vydáte.

Metabolický vek 
Aplikácia porovnáva namerané hodnoty s zmeranou hodnotou bežnej populácie. Popisuje celkovú kondíciu a aktivitu metabolizmu a je vhodným doplnkovým ukazovateľom stavu vašej kondície. V porovnaní s vaším kalendárnym vekom zistíte, či ste v správnej kondícii alebo by ste mali prehodnotiť životosprávu.

Viscerálny tuk
Tuk, ktorého funkciou je chrániť naše orgány. Nie je ale tak ľahko rozpoznateľný ako tuk podkožný a preto je potrebné ho poznať a postrážiť jeho optimálne množstvo. Nadmerné množstvo totiž môže viesť k vážnym ochoreniam.

Šikovné funkcie   Unikátna smart aplikácia ETA VITAL je kompatibilná s Android 4.4. a novšími verziami, iPhone4S a iOS 8.0 a taktiež aj pre novšie verzie softvéru. Energeticky úsporná Bluetooth bezdrôtová technológia umožňuje prenos nameraných dát do vášho chytrého zariadenia s aplikáciou ETA VITAL, ktorú si jednoducho a bezplatne stiahnete na uvedenom odkaze. Váha sa automaticky vypne, zapne aj vynuluje. Vo váhe je zabudovaný indikátor preťaženia a slabej batérie. Môže sa navyše chváliť svojou vysokou kapacitou váženia a to až 180 kg s rozlíšením 0,1 kg.

 Špeciálna aplikácia VITAL BODY pre múdre zariadenia
  – po spárovaní s váhou zobrazuje, analyzuje a zhromažďuje namerané dáta – metabolický vek, viscerálny tuk, telesný tuk, vodu v tele, svalovinu, kosti, odporúča minimálny kalorický príjem a vyhodnocuje index BMI   – pamäť až pre 10 osôb (možné vložiť: pohlavie, vek, výšku, meno, vlastnú fotografiu a požadovanú cieľovú váhu)

  • umožňuje prepnutie jednotiek hmotnosti (kg /lb/st) a výšky (cm)
  • zobrazuje rozdiel medzi aktuálnou a poslednou zváženou hodnotou
  • umožňuje sledovať pokroky jednotlivých zmeraných hodnôt v čase (vrátane grafického znázornenia)
  • možnosť stanovenia a sledovanie cieľa jedného používateľa (požadovanej hmotnosti) za ľubovoľné časové obdobie
  • funkcia pripomenutia športových aktivít (tzv. športový režim)
  • určená pre Android a iOS (možno bezplatne stiahnuť z Apple Store /Google Play)

Kompletný návod na stiahnutie nájdete TU>>>>>

 

Pokiaľ sa Vám táto stránka páči, zdieľajte ju so svojimi priateľmi:


Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:
eBook ZDARMA - Ako správne cvičiť na kardio strojoch
Zavrieť