fbpx
To najlepšie miesto pre Váš Zdravý Životný Štýl
Tešíme sa na Vašu návštevu

20% zľava pre verných

Cvičíte pravidelne v ASTORIA FIT&GYM?

Tak táto ponuka vo forme pravidelnej 20% zľavy je práve pre Vás. Nesmierne si vážime každého, kto sa stará o svoj zdravý životný štýl práve pohybom a cvičením v ASTORIA FIT&GYM.

A preto sme pripravili, ako odmenu pre všetkých verných cvičencov špeciálnu zľavu na mesačnú permanentku.

Pre koho je určená 20% ZĽAVA?

Táto zľava je určená pre každého, kto cvičí pravidelne a je jedno či je to študent, alebo ten kto využíva zamestnanecké benefity ako je Multisport, UP, Benefit systems….a platí viac ako 36€ mesačne.

20% zľava z mesačnej permanentky je viazaná na pravidelné obnovovanie. Ak si pred ukončením platnosti aktuálnej mesačnej permanentky stihnete zabezpečiť ďalšiu mesačnú permanentku, automaticky ju získate s 20% ZĽAVOU.

Aby ste na to nezabudli, my Vám to pripomenieme! Ak máte u nás zaregistrovaný svoj email, tak Vám príde pár dní pred ukončením platnosti mesačnej permanentky pripomienka na Váš email.

Túto ponuku môže využiť každý,

kto si bude pravidelne obnovovať svoju mesačnú permanentku

Dôležité je obnovovať mesačnú permanentku ešte pred ukončením jej platnosti. Obnoviť mesačnú permanentku môžete kedykoľvek jeden krát počas 30 dní (kedy Vám platí aktuálna mesačná permanentka).

Ak si prvýkrát kupujete mesačnú permanentku, alebo už máte aktuálne platnú v základnej cene a stihnete si zabezpečiť ďalšiu mesačnú permanentku pred ukončením platnosti tej pôvodnej, získate ju automaticky s 20% ZĽAVOU. Môžete tak vo fitku cvičiť 30 dní len za 36€

Ak to z nejakého dôvodu nestihnete v termíne pred ukončením platnosti mesačnej permanentky, nič sa nedeje budete ju mať teraz bez zľavy, ale nabudúce ak to stihnete bude opäť so zľavou.

ℹ️ Mesačná permanentka/členstvo platí vždy 30 dní od dňa zakúpenia a je neprenosné, teda je viazané na konkrétnu osobu a platí na jeden vstup denne.

Príklad:

Mám aktuálne platnú mesačnú permanentku v základnej cene 45€ napr. od 15.5. do 14.6. Ak stihnem do 14.6. si zabezpečiť ďalšiu mesačnú permanentku, mám ju s 20% ZĽAVOU. Ak si zabezpečím mesačnú permanentku po termíne (teda napr. 15.6) už bude opäť v základnej cene. Ale ak si potom do 14.7. znova stihnem zabezpečiť ďalšiu mesačnú permanentku, tak ju budem mať znova s 20% ZĽAVOU.

Novú mesačnú permanentku so zľavou

si zabezpečte na recepcii fitness centra.

Ak už do konca platnosti Vašej mesačnej permanentky do fitka neprídete a nechcete prísť o túto zľavu, kliknite na červené tlačítko nižšie a obnovte si mesačnú permanentku ONLINE:

 Táto ponuka je výhodná aj pre študentov!

Túto ponuku môže využiť skutočne každý, aj študenti. Ak si študent, máš síce študentskú zľavu 20%, ale vstup do fitka len do 16:00 hod.

S touto ponukou si síce raz zabezpečíte mesačnú permanentku v plnej sume 45€, ale potom ak do 30 dní stihnete zabezpečiť ďalšiu, máte ju rovnako s 20% ZĽAVOU, ale bez obmedzenia času.

Využívate Multisport, UP, Benefit…karty?

Ak platíte za rôzne benefit zamestnanecké karty viac ako 36€ mesačne a využívate tieto karty primárne len na fitko, tak toto je výhodné aj pre Vás.

Za rôzne tieto karty platíte rovnako pravidelne každý mesiac a ak Váš zamestnávateľ prispieva menej a výsledná suma je viac ako 36€, tak potom je výhodnejšia táto naša ponuka a navyše za každý nákup získavate aj vernostné body, ktoré si potom vymeníte za permanentku, alebo nápoje v bare.

Veríme, že aj toto výhodné nové členstvo/permanentka Vás nabudí a namotivuje do cvičenia a je len na Vás či to využite a ako často. Je to v každom prípade naše ocenenie pre všetkých pravidelne cvičiacich športovcov.

Pokiaľ sa Vám táto stránka páči, zdieľajte ju so svojimi priateľmi:


Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:
eBook ZDARMA - Ako správne cvičiť na kardio strojoch
Zavrieť