fbpx

Rozhodli ste sa správne zabezpečiť si ďalšiu mesačnú permanentku s 20% ZĽAVOU online.  Je to rýchle a pohodlné. Využite jednoducho svoj internet banking, alebo platbu kartou príp. Paypal služby.

NEZABUDNITE, že je dôležité mať najskôr platnú mesačnú permanentku v základnej cene. Ak už nemáte platnú, zabezpečte si najprv permanentku v základnej cene, aby ste mohli využiť túto zľavu.

Prihláste sa do svojho internet bankingu,

zadajte nižšie uvedené údaje, alebo načítajte QR Platbu:


SK8711000000002949021456
IBAN príjemcu / IBAN

Astoriafit Kosice
Názov účtu príjemcu / Beneficiary’s Name

36 EUR
Suma | Mena / Amount | Currency

1111
Referencia platiteľa / Payer’s Reference

Tu zadaj svoj email:

Informácia pre príjemcu / Remittance Information

Ak chcete načítať  QR kód platbu priamo do internet bankingu v mobile, najprv podržte prstom vyššie uvedený obrázok s QR kódom a uložte obrázok do mobilu. Následne v internet bankingu zadajte platbu cez QR kód, vyberte uložený obrázok z mobilu a všetky údaje sa načítajú automaticky.

Ako Variabilný symbol uveďte: 1111

Do poznámky prosím uveďte Váš e-mail pod ktorým ste u nás registrovaný, pre rýchlu a presnú identifikáciu platby. Namiesto symbolu @ použite slovo „zavinac„, nakoľko  symboly a diakritické znamienka väčšina bánk nepodporuje.

Aktivácia permanentky zakúpenej bankovým prevodom je max. 2 pracovné dni od zakúpenia, o aktivácii budete informovaní mailom.

Ak potrebujete mať permanentku aktívnu skôr, napíšte nám na info@astoriafitgym.sk

Platby prevodom na účet musia byť zadané najneskôr v posledný deň platnosti mesačnej permanentky. Úhrady zadané po termíne neakceptujeme a budú Vám vrátené späť.

Ak ste sa rozhodli využiť platbu KARTOU,

alebo cez Paypal konto,

Pre platbu kartou kliknite na tlačítko „Debetná alebo kreditná karta“, alebo kliknite na tlačítko „PAYPAL“ pre platbu zo svojho Paypal konta.

⚠️ Poplatok za spracovanie transakcie pri platbe kartou, alebo PayPal je 1€.

Aktivácia permanentky zakúpenej kartou, alebo cez Paypal je v pracovné dni do 24 hod. od zakúpenia. O aktivácii budete  informovaní mailom.

Obnoviteľné mesačné členstvo:

Potrebujete s niečím poradiť?

Neváhajte nám napísať na e-mail: info@astoriafitgym.sk , alebo rovno zavolajte na tel.: +421 55 622 38 06 .

Sme tu stále pre vás a radi pomôžeme. Na e-maily odpovedáme priebežne v rámci dňa, po telefóne Vás vybavia kolegyne/kolegovia ihneď (pokiaľ práve nepripravujú proteín🙂).

Alebo kliknite na „messenger“ v ľavom dolnom rohu a odpovieme Vám, ako najrýchlejšie budeme môcť.