fbpx
To najlepšie miesto pre Váš Zdravý Životný Štýl
Tešíme sa na Vašu návštevu

2 dni cvičenia a relaxu

Blíži sa BLACK FRIDAY 27.11.2020. Vždy sme pre Vás pripravovali zaujímavé akcie na permanentky, ale tento rok je bohužiaľ iný, výnimočný, aký ešte nebol.

Rozmýšľali sme nad tým, ako by sme Vás aspoň trochu potešili a aby sme aj my dokázali nejako udržať to, čo sme roky budovali.

Pripravili sme pre Vás na víkend BLACK FRIDAY2 dni, počas ktorých si budete môcť v ASTORIA FIT&GYM nielen pohodlne (luxusne) zacvičiť, ale hlavne zrelaxovať, lebo nikto z nás nevie, čo nás v budúcnosti čaká, aké vôbec budú tohtoročné Vianoce.

Tento víkend cvičíte 2 hodiny za 4.50€

a navyše cez víkend spúšťame pre Vás aj sauny.

Môžete sa ZADARMO vysaunovať (v rámci vstupu). K dispozícii je tak ako pred tým –  fínska aj infra sauna.

Vstupy na cvičenie so saunovaním budú každé 2 hodiny: o 8:00 hod., 10:00, 12:00, 14:00, 16:00 a posledný o 18:00 hod.

Maximálny počet tak ako stále, max. 6 osôb na samostatnom 1.poschodí (1100m2) a max. 6 osôb na samostatnom 2.poschodí (350m2). Je to skutočne luxusné cvičenie pri takomto počte cvičencov a plochy, ktorá je k dispozícii, preto si to nenechajte ujsť.

Svoj termín na cvičenie so saunovaním si rezervujte TERAZ:

a navyše

môžete využiť ešte jednu možnosť, ktorá je určená len pre max. 6 osôb.

V tejto dobe je dosť ťažké sa niekde stretnúť s priateľmi a vôbec sa len tak porozprávať, zacvičiť a zrelaxovať, alebo aj osláviť narodky….

Preto je tu jedinečná možnosť pozvať 5 najlepších kamarátov na cvičenie, saunovanie za zatvorenými dverami a to v čase od 20:00 do 23:00 (cez víkend), kedy je celé fitness centrum vyhradené len pre Vás – 6 VIP hostí.

Prenájom celého fitness centra pre 6 osôb (2 poschodia, sauny, obsluha) na 3 hodiny Vás vyjde na 100€.

A nakoniec, ešte jeden „Mikulášsky darček“ a dobrá správa pre majiteľov Multisport kariet. Multisport karty budete môcť začať využívať na cvičenie v ASTORIA FIT&GYM už od 1.12.2020.

Všetci, ktorí máte Multisport karty namiesto jednorázového vstupu 4.50€, budete môcť od 1.12.2020 využiť na vstup svoju Multisport kartu (u nás neplatíte nič, kartu získate od svojho zamestnávateľa)

Veríme, že aj tohtoročný Black Friday (aj keď je iný, ako doposiaľ) Vás poteší a že si vychutnáte a užijete svoj čas v obľúbenom fitness centre ASTORIA FIT&GYM, ako sa len dá.

ďakujeme Vám, že nás podporujete a staráte sa o svoje zdravie aj prostredníctvom nášho fitness centra

Pokiaľ sa Vám táto stránka páči, zdieľajte ju so svojimi priateľmi:


Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:
eBook ZDARMA - Ako správne cvičiť na kardio strojoch
Zavrieť