fbpx
To najlepšie miesto pre Váš Zdravý Životný Štýl
Tešíme sa na Vašu návštevu

Vyhradené parkovanie

Keďže si vážime každého klienta, po zmene parkovacieho systému v Košiciach sme zabezpečili  vyhradené bezplatné parkovacie miesta pre klientov nášho fitness centra.

Vyhradené parkovacie miesta pre 5 áut sa nachádzajú za OC Malimex vjazd zo Šoltésovej za budovou Kopastavu. Bezplatné parkovacie miesta sú označené:

Žiadame každého klienta aby ich využíval len na dobu nutnú pre cvičenie, tak aby sme dokázali poskytnúť parkovanie čo najväčšiemu počtu klientov.

Vzhľadom k tomu, že počet miest je obmedzený budeme citlivo reagovať na prípadné zneužívanie parkovacích miest. Preto chceme požiadať každého klienta kt. svoje auto zaparkuje na týchto miestach, aby bez odkladov pri vstupe do fitness centra nahlásil na recepcii značku vozidla a EVČ. Chceme tak predísť nevhodnému odtiahnutiu vozidla.

Zároveň celá časť za budovou OC MALIMEX už nespadá do platenej zóny, len pozor ma parkovanie na tráve.

Platené verejné parkovisko za 0,50 centov/hod je ihneď vedľa budovy na Vojvodskej ulici, alebo pred Hotelovou akadémiou.

 Najvýhodnejšie a najbližšie je ihneď vedľa pred predajňou LIDL, kde je 1 hodina ZDARMA, potom 0,30€/30 min. (cenník k 31.12.2018)

Pokiaľ sa Vám táto stránka páči, zdieľajte ju so svojimi priateľmi:


Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:
eBook ZDARMA - Ako správne cvičiť na kardio strojoch
Zavrieť