fbpx
To najlepšie miesto pre Váš Zdravý Životný Štýl
Tešíme sa na Vašu návštevu

Staň sa členom klubu a získaj výhody

Pokiaľ Vám na zdravom životnom štýle záleží a chcete v tom vytrvať aj celý tento rok, dáme Vám znova šancu cvičiť výhodne počas celého roka.

Keďže mnohí z Vás nám hovorili, že nestihli využiť minulý rok príležitosť stať sa členom klubu (alebo vo vianočnom zhone nepochopili🙂), tak aj napriek tomu, že sme sľúbili, že ďalšia možnosť bude asi až v júni, urobíme tentokrát výnimku a v rámci januárových prekvapení Vám dáme výnimočnú príležitosť.

STAŇTE SA ČLENOM KLUBU TERAZ

a získate počas platnosti členstva tieto výhody:

  1. 15% ZĽAVU na všetky časové, vstupové permanentky ako aj na jednorazové vstupy, ktoré nie sú v inej akcii
  2. 10% ZĽAVU na bar – teda na celú škálu produktov(ktoré nie sú v inej akcii) už či sa jedná o výživové doplnky, vodu, kávu,… ako aj spotrebný tovar, ktorý je v ponuke baru recepcie.

CHCEM SA STAŤ ČLENOM KLUBU, ČO TO STOJÍ?

BASIC – 6 mesačné členstvo za 19,90€

DIAMANT - 12 mesačné členstvo za 29,90€

a k tomu navyše 5 vstupov do fitness centra (v hodnote 19,95€) úplne ZDARMA!!!

Vyberte si svoje členstvo, ktoré Vám najviac vyhovuje.

Využite túto výnimočnú šancu len v utorok 15.1.2019 od 6:00 do 22:00 hod. na recepcii fitness centra, alebo využite online platbu, lebo ďalšia možnosť vstúpiť do Klubu bude najskôr až za 6 mesiacov.

    

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY, ktoré sa Vám vynoria v hlave 🙂 :

>>>CHCEM SA STAŤ ČLENOM KLUBU, zaväzuje ma to k niečomu?
  • Členstvo v klube Vás k ničomu nezaväzuje. Vstúpením do  klubu budete môcť cvičiť naďalej za výhodnejších podmienok ako všetci ostatní. Je len na Vás či výhody (15% zľavu na permanentky a 10% na bar) využijete alebo nie.
>>>Je členstvo len pre mňa, alebo ho môže využívať môj známy….?
  • Členstvo v klube je viazané len na jednu konkrétnu osobu, ktorá je u nás registrovaná. Pokiaľ nie ste u nás registrovaný (zatiaľ ste využívali len jednorazové vstupy,…) na recepcii Vás najprv zaregistrujú a môžete sa stať rovno aj členom klubu.
>>>Musím platiť členstvo pravidelne, ako to celé bude fungovať?
  • Platba za členstvo je jednorazová, teda na 6 mesiacov stojí 19,90€ alebo 12 mesiacov za 29,90€ (a k tomu 5 vstupov do fitness centra ZDARMA).
  • Získaním členstva Vám nastavíme 15% zľavu na permanentky (aj jednorazový vstup) a 10% zľavu na bar. Po dobu platnosti členstva budete môcť tieto zľavy využívať kedykoľvek budete chcieť.
  • Ak prídete do fitka zajtra a budete potrebovať akúkoľvek permanentku či si zakúpite čokoľvek v bare, získate ich automaticky so zľavou (pokiaľ nebudú v inej akcii).

Pokiaľ Vám členstvo po 6 alebo 12 mesiacoch skončí, skončí Vám aj zľava na permanentky či bar. To či bude možnosť predĺžiť si členstvo aj po ukončení aktuálneho členstva Vás budeme včas informovať, rovnako aj  za akých podmienok.

Najbližšia možnosť bude pravdepodobne až v júni 2019.

>>>Od kedy je platné členstvo?
  • Členstvo v klube je platné ihneď od 15.1.2019, keď si ho zabezpečíte na recepcii fitness centra.

Čo by ste mali urobiť TERAZ?

Pokiaľ Vám to celé dáva zmysel a chcete využívať výhody členstvatak vstúpte do KLUBU TERAZ.

Členstvo získate na recepcii fitness centra len v utorok 15.1.2019 od 6:00 do 22:00 hod. alebo ak nemáte čas prísť osobne, kliknite na tlačítko pod týmto textom a získajte členstvo ONLINE.

100% GARANCIA SPOKOJNOSTI…..

Vstupom do klubu  nemáte čo stratiť, iba získať. Už od 15.1.2019 môžete začať využívať zľavu na svoje permanentky alebo na bar podľa toho ako Vám vyhovuje, je to len na Vás.

Máte ešte nejaké otázky? Ak Vás ešte čokoľvek zaujíma, alebo sme na niečo zabudli, pýtajte sa radi Vám odpovieme. Pamätajte, ten kto sa pýta sa aj viac dozvie 🙂

Pošlite nám email na info@astoriafitgym.sk alebo nám zavolajte na telefónne číslo 055 622 38 06.

Na Vaše otázky Vám po telefóne zodpovedia kolegyne na recepcii, pokiaľ sa nedovoláte, pravdepodobne pripravujú proteínový nápoj 🙂 , zavolajte neskôr ešte raz.

Na maily odpovedáme priebežne počas celého dňa.

Ďakujeme, že ste sa dočítali až sem a tešíme sa na spoločný čas vo Vašom obľúbenom fitness centre ASTORIA FIT&GYM.

    

Pokiaľ sa Vám táto stránka páči, zdieľajte ju so svojimi priateľmi:


Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:
eBook ZDARMA - Ako správne cvičiť na kardio strojoch
Zavrieť