fbpx
To najlepšie miesto pre Váš Zdravý Životný Štýl
Tešíme sa na Vašu návštevu

Zoznam skupinových cvičení

Rozpis skupinových cvičení:

Nižšie nájdete rozpis skupinových cvičení externých cvičiteľov (ako aj kontakt na cvičiteľov), ktorí si sálu v jednotlivých časoch prenajímajú.

V prípade záujmu o jednotlivé cvičenia, kontaktujte prosím priamo cvičiteľov. 

Pokiaľ chcete využívať okrem skupinových cvičení aj ostatné služby fitness centra (stroje, sauny…), platí sa navyše štandardný vstup priamo na recepcii fitness centra.

V ostatných časoch je sála k dispozícií pre všetkých Vás, sú tam profesionálne boxovacie vrecia, s tatami podlahou, ktorú môžete využívať. Nájdete ju ihneď oproti recepcii.


 

V prípade záujmu o prenájom tejto šikovnej miestnosti, ktorej rozloha je cca 45m2 a prenájom je 10 €/hod., kontaktujte nás prosím:


 

Shanti jóga

Joga je systém zjednotenia a rovnováhy tela, mysle, emócií a ducha.

Je vhodná pre každého, bez ohľadu na vek, váhu, ohybnosť, kondíciu, povolanie, spoločenský status, či náboženskú orientáciu.

Jednotlivé ásany zvyšujú fyzickú zdatnosť, zlepšujú ohybnosť a celkovú pevnosť tela, posilňujú brušné svalstvo, stred tela, dolné končatiny, otvárajú hrudník a ramená, uvoľňujú svalové napätie, pomáhajú pri bolestiach chrbtice, zvyšujú kapacitu pľúc.

Pri pravidelnom cvičení pomáha joga eliminovať stres, učí človeka relaxovať, udržiavať pozornosť na prítomný okamih, nájsť životnú rovnováhu.

Joga má veľmi veľa benefitov a každý si v nej nájde to „svoje“.

A čo Vás na Shanti joge čaká?
Každá lekcia má tri fázy tréningu: začneme úvodným stíšením, odpútaním sa od vonkajšieho sveta a krátkou rozcvičkou, nasledovať bude dynamické a statické precvičovanie jednotlivých ásán. Lekciu ukončíme pranajámou a vedenou relaxáciou.

Cvičiteľ: Dryjová Katarína, každú stredu od 17:15 - 18:15 hod., cena 5€,  telefónny kontakt: 0901 701 131

Rezervácie, ako aj bližšie informácie zistíte len u cvičiteľky na vyššie uvedenom čísle.


 

Kruhový tréning

Spevni svoje svalstvo, vyformuj postavu, zlepši kondíciu a spáľ kalórie. Toto všetko ti ponúka kruhový tréning pod vedením trénera Jakuba Gurku.

Každý utorok a štvrtok (od 17:00) sa môžeš tešiť na hodinu počas ktorej z teba tréner dostane maximum  a to prostredníctvom stanovíšť, na ktorých budeš vykonávať daný cvik. Každý tréning sa môžeš tešiť na nové cviky, nové výzvy a spolu s ostatnými sa motivuješ k tým najlepším výsledkom.

Podrobné informácie o trénerovi Jakubovi Gurkovi nájdete TU: http://jakubgurka.sk/

Kruhový tréning trvá 60 minút a cena je 4€. Platba je priamo na recepcii fitness centra.

Rezervovať si kruhový tréning s Jakubom môžete buď na recepcii fitness centra, alebo telefonicky na recepcii fitness centra na tel.č.: 055 622 38 06

V prípade akýchkoľvek informácií môžete kontaktovať priamo trénera Jakuba na tel.č.: 0919 199 754

Zapíš sa už teraz, počet na každý tréning je obmedzený na 10 ľudí. 


 

Thajský box

Thajský box, alebo thaibox,  (svetovo známy ako muay thai, po thajsky มวยไทย) je bojový športpochádzajúci z Thajska. Thajský box je známy aj ako umenie ôsmich končatín, pretože v zápase sa využívajú údery päsťami, údery lakťami, kopy nohou a kolená.

Thajský box má pôvod vo vojenskom výcviku, ktorý Thajská armáda vykonáva už niekoľko storočí, pretože tento bojový štýl vznikol vo vojnách v boji muža proti mužovi. Thajský box má bohatú kultúru a tradície, vychádzajúce z budhizmu a animizmu.

Cvičiteľ: Ďurčov  Pavel, mobil: 0915 333 617

Viac info o tréningoch nájdete TU >>>>>  https://warriorgym5.webnode.sk/uvodna-stranka/


 

ANTIGRAVITY FITNESS

AntiGravity Fitness je cvičenie vyvinuté pre celkové zlepšenie kondície a fyzickej svižnosti, umožňujúce zábavné zážitky ....a vytvárajúci krásu.

Cieľom týchto techník cvičenia usporiadaných do sekvencií je: uvoľniť stuhnuté svalstvo chrbtice, narovnať celé telo od temena až po päty a posilniť svaly.

Celé cvičenie prebieha na AntiGravity hamoku, ktorý poskytuje telu oporu, preto ho zvládne úplne každý bez ohľadu na vek či váhu.

Cvičiteľka: Adriana Vargová

Rezervacie na Antigravity výhradne len na tel. čísle: 0907 745 564.


 

Pokiaľ sa Vám táto stránka páči, zdieľajte ju so svojimi priateľmi:


Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:
eBook ZDARMA - Ako správne cvičiť na kardio strojoch
Zavrieť