fbpx
To najlepšie miesto pre Váš Zdravý Životný Štýl
Tešíme sa na Vašu návštevu

Rezervuj si svoj termín cvičenia

Na týchto stránkach nájdete všetko potrebné, ako bude prebiehať cvičenie v ASTORIA FIT&GYM od 18.11.2020, za dodržania podmienok nariadenia vlády a ÚVZ.

Fitness centrá sa môžu otvoriť len za dodržania max. počtu 6 zákazníkov na prevádzku a zároveň dodržania 15m2 na osobu. Čiže z toho vyplýva, že na 6 osôb musí byť min.90m2 (s čím väčšina fitness centier nemá problém 🙂

Keďže máme dve oddelené a samostatné prevádzky (so samostatným vchodom), využiť cvičenie bude môcť 6 zákazníkov na 1.poschodí a 6 zákazníkov na 2.poschodí. Hľadali sme rôzne možnosti a riešenia, aby sme dokázali aspoň čiastočne uspokojiť Vás cvičencov, aby sme dodržali zákon a aby sme čo najmenej na tom stratili.

Podmienky na základe nariadenia nie sú vôbec výhodné, lebo asi málokto vie, koľko stojí hodina prevádzky fitness centra väčších rozmerov. Pohybuje sa to od cca 35€ do 60€ na hodinu v závislosti od sezóny.

Čiže asi si viete zrátať aká strata sa vyrobí pri 6 cvičencoch a preto pre mnohé fitness centrá sú tieto podmienky neakceptovateľné. Ale my sme hľadali riešenia a uvidíme či budú aj funkčné a ako dlho tento stav potrvá.

Ako to bude prebiehať?

Cvičenie bude fungovať na báze rezervácie, aby si každý z Vás mohol prísť zacvičiť. Stanovili sme vstup na cvičenie na určitý čas od 1.15 hod. do 2 hodín.

Mnohí môžu namietať, že je to málo…, ale prosíme pochopme všetci spolu , že nie je na výber. Ak si niekto chce prísť zacvičiť, buď to akceptuje, alebo nie.

Pre individuálnych cvičencov bez trénera, sú vyhradené tieto časy:

Od pondelka do piatka:

  • RÁNO: prvý vstup od 6:00 hod. do 7:15 hod., druhý vstup od 7:15 hod. do 8:30 hod. (spolu na cvičenie/prezlečenie 1.15 hod.)
  • OBED: jeden vstup od 11:00 hod. do 13:00 hod. (spolu 2 hodiny na cvičenie/prezlečenie…)
  • VEČER: prvý vstup od 18:30 hod. do 20:00 hod., druhý vstup 20:00 hod. – 21:30 hod.

Všetky termíny sú vrátane cvičenia/prezlečenia/osprchovania. Prosíme Vás o dodržiavanie termínov, aby ste si navzájom neblokovali čas na cvičenie.

Víkendy a sviatky:

  • vstup každé 2 hodiny: o 8:00, 10:00, 12:00, 14:00, 16:00 a posledný o 18:00 hod.

Každý, kto sa dostaví na svoj rezervovaný termín neskoro nemá nárok na predĺženie rezervácie a musí ukončiť svoj vstup a cvičenie riadne načas, preto vás prosím o dodržiavanie časového harmonogramu.

Určite sa pýtate prečo cez týždeň len v určitých časoch?

Keďže máme aj viacerých externých osobných trénerov, ktorí sú živnostníci a aj oni prišli zo dňa na deň o svoje živobytie (hypotéky, lízingy, účty… však musia platiť naďalej) a nedostali by sa k rezerváciám ináč, vyšli sme v ústrety aj im a ostatné časy (cez týždeň) sme vyhradili len na cvičenie s osobným trénerom.

Rovnako je tam vyhradený čas na povinnú dezinfekciu priestorov.

Aká bude cena za cvičenie?

Keďže táto situácia je aká je, permanentky v tomto prípade nie sú výhodné pre nás (výhodnejšie je bohužiaľ nechať fitness centrum zatvorené) a ani pre Vás, nakoľko si vyčerpáte vstupy, ale naplno služby nebudete môcť využiť. Zároveň nie každý by stihol permanentky využiť, keďže počet je obmedzený a väčšina by prišla o svoje vstupy na permanentkách.

Preto jednorázový vstup je ideálnym riešením pre každého z nás.

Pre cvičenie bude platný

len jednorázový vstup, ktorý je 4,50€

Na jednorázový vstup sa v tomto režime nevzťahuje žiadna študentská, seniorská zľava.

Ak máte na svojom kredite vo fitku finančné prostriedky (jeho zostatok nájdete v mobilnej aplikácii), ten samozrejme budete môcť využiť na úhradu vstupu.

Permanentky samozrejme budú mať predĺženú platnosť o celé obdobie, pokiaľ nebudeme môcť fungovať v plnom režime. Tento režim je viac ako núdzový.

Multisport karty – je možné začať využívať od 1.12.2020

Sauny zatiaľ z časových dôvodov rovnako nebudú prístupné cez týždeň, ale len cez víkend. Masážne kreslá je možné využívať hlavne počas čakacej doby medzi jednotlivými cvičeniami.

Ako a kde urobím svoju rezerváciu?

Svoju rezerváciu na cvičenie môžete urobiť:

Rezerváciu je takto možné urobiť na 14 dní dopredu.

Podmienkou na vykonanie rezervácie je byť u nás zaregistrovaný a mať prístupové údaje (email a heslo) na prihlásenie sa na webový portál: http://onlinememberpro.cz/astoriafitgym/

Ak tieto údaje nemáte, alebo sa neviete prihlásiť, pravdepodobne máte u nás zadaný iný(nesprávny) e-mail alebo heslo, napíšte nám a nastavíme Vám správne údaje.

Vyberte dátum na ktorý chcete urobiť rezerváciu a stlačte zobraziť. Následne kliknite na “FITNESS CENTRUM”, potom už len kliknite na vybraný termín a postupujte podľa pokynov.

Po úspešnej rezervácii dostanete aj potvrdenie o rezervácii na Váš e-mail.

Políčka označené zelenou farbou znamenajú, že sú tam ešte voľné termíny. Políčka označené šedou farbou sú už obsadené.

Veríme, že je to pre Vás akceptovateľné, snažili sme zohľadniť a vyjsť v ústrety tak, ako je v našich silách a možnostiach.

Výnimočné časy si vyžadujú aj výnimočné riešenia .

Ak potrebujete s niečím poradiť, urobiť rezerváciu, alebo máte iné otázky napíšte nám na info@astoriafitgym.sk, na e-maily odpovedáme priebežne.
Môžete si termín rezervovať aj telefonicky, tel.: 055 622 38 06

Ak sa nedovoláte, radšej nám pošlite e-mail. na ten odpovedáme priebežne celý deň.

Pokiaľ sa Vám táto stránka páči, zdieľajte ju so svojimi priateľmi:


Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:
eBook ZDARMA - Ako správne cvičiť na kardio strojoch
Zavrieť