fbpx
To najlepšie miesto pre Váš Zdravý Životný Štýl
Tešíme sa na Vašu návštevu

Rezervuj si svoj termín cvičenia

Sme radi, že po tak dlhej dobe Vám môžeme opäť ponúknuť cvičenie za obmedzených podmienok.

Na týchto stránkach nájdete všetko potrebné, ako bude prebiehať cvičenie v ASTORIA FIT&GYM od 26.4.2021, za dodržania podmienok nariadenia vlády a ÚVZ.

Fitness centrá sa môžu otvoriť len za dodržania max. počtu 6 zákazníkov na prevádzku a zároveň dodržania 15m2 na osobu.

Keďže máme dve oddelené a samostatné prevádzky (so samostatným vchodom), využiť cvičenie bude môcť 6 zákazníkov na 1.poschodí a 6 zákazníkov na 2.poschodí, čo nám odobril aj RUVZ.

Ako to bude prebiehať?

Cvičenie bude fungovať na báze rezervácie, aby si každý z Vás mohol prísť zacvičiť. Stanovili sme vstup na cvičenie na určitý čas od 1.15 hod. do 2 hodín.

Mnohí môžu namietať, že je to málo…, ale prosíme pochopme všetci spolu , ešte stále nie je na výber. Ak si niekto chce prísť zacvičiť, buď to akceptuje, alebo nie.

Pre individuálnych cvičencov bez trénera, sú vyhradené tieto časy:

Od pondelka do piatka:

  • RÁNO: prvý vstup od 6:00 hod. do 7:15 hod., druhý vstup od 7:15 hod. do 8:30 hod. (spolu na cvičenie/prezlečenie 1.15 hod.)
  • OBED: jeden vstup od 11:00 hod. do 13:00 hod., druhý vstup od 13:00 hod do 15:00 hod. (spolu 2 hodiny na cvičenie/prezlečenie…)
  • VEČER:  jeden vstup od 18:00 hod. do 19:30 hod., druhý vstup 19:30 – 21:00 hod. (spolu 1.5 hod. na cvičenie/prezlečenie…)

Všetky termíny sú vrátane cvičenia/prezlečenia/osprchovania. Prosíme Vás o dodržiavanie termínov, aby ste si navzájom neblokovali čas na cvičenie.

Víkendy a sviatky:

  • vstup každé 1,5 hodiny: o 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 14:00, 15:30, 17:00, a posledný o 18:30 hod.

Každý, kto sa dostaví na svoj rezervovaný termín neskoro, nemá nárok na predĺženie rezervácie a musí ukončiť svoj vstup a cvičenie riadne načas, preto Vás prosím o dodržiavanie časového harmonogramu. 

PROSÍME VÁS, ak si zarezervujete svoj termín a z nejakého dôvodu sa nemôžete v daný termín dostaviť na cvičenie, prosím oznámte nám to včas, už či telefonicky, alebo mailom,… zrušíme Vám rezerváciu, príp.si ju môžete online zrušiť aj sami, aby ste si vzájomne neblokovali miesta.

Určite sa pýtate prečo cez týždeň len v určitých časoch?

Keďže máme aj viacerých externých osobných trénerov, ktorí sú živnostníci a aj oni prišli zo dňa na deň o svoje živobytie (hypotéky, lízingy, účty… však musia platiť naďalej) a nedostali by sa k rezerváciám ináč, vyšli sme v ústrety aj im a ostatné časy (cez týždeň) sme vyhradili len na cvičenie s osobným trénerom.

Rovnako je tam vyhradený čas na povinnú dezinfekciu priestorov.

Aká bude cena za cvičenie?

Táto situácia je veľmi zložitá a podmienky na základe týchto nariadení sú naďalej likvidačné. Asi málokto z Vás vie, koľko stojí hodina prevádzky fitness centra väčších rozmerov. Pohybuje sa to od cca 35€ do 60€ na hodinu v závislosti od sezóny.

Určite si viete zrátať aká strata sa vyrobí pri takomto počte cvičencov a preto pre mnohé fitness centrá sú tieto podmienky neakceptovateľné.

Preto v tomto režime permanentky bohužiaľ nemôžeme akceptovať (výhodnejšie je nechať fitness centrum zatvorené), dokonca ani pre Vás permanentky nie sú výhodné, nakoľko si vyčerpáte vstupy, ale naplno služby nebudete môcť využiť.

Zároveň nie každý by stihol svoje permanentky využiť, keďže počet je obmedzený a väčšina by tak prišla o svoje vstupy na permanentkách.

Preto jednorázový vstup je v tomto prípade ideálnym riešením pre každého z nás.


POZOR: od 1.5.2021 môžete začať cez víkendy využívať svoje (10,20,30…) vstupové permanentky. Platí každý víkend a platnosť týchto (10,20,30…) vstupových permanentiek bude predĺžená o celé obdobie, kedy sme mali (ne)dobrovoľne zatvorené, celkovo o šialených 198 dní (od 15.10.2021-30.4.2021).

Netýka sa to časových permanentiek, ako je mesačná, štvrťročná….

V pracovné dni Pon-Pia bude zatiaľ naďalej platiť len jednorazový vstup, pokiaľ nám neumožnia väčší počet cvičencov.


Pre cvičenie cez týždeň bude platný

len jednorázový vstup, ktorý je 4,50€

Na jednorázový vstup sa v tomto režime nevzťahuje žiadna študentská, seniorská zľava.

Ak máte na svojom kredite vo fitku finančné prostriedky (jeho zostatok nájdete v mobilnej aplikácii), ten samozrejme budete môcť využiť na úhradu vstupu.

Všetky Vaše permanentky samozrejme budú mať predĺženú platnosť o celé obdobie, pokiaľ nebudeme môcť fungovať v plnom režime. Tento režim je viac ako núdzový.

V mobilnej aplikácii nie sú aktuálne dáta, teda hlavne časové permanentky nevidíte, ale akonáhle začneme fungovať v plnom režime, zobrazia sa Vám platnosti s aktuálnymi dátumami.

Multisport karty – platia od 1.5.2021, doporučujeme Vám, overte si u svojho zamestnávateľa či Vám aktivoval kartu.

Sauny nie je možné využívať, nakoľko nie sú povolené.

Masážne kreslá je možné využívať hlavne počas čakacej doby medzi jednotlivými cvičeniami.

Ako a kde urobím svoju rezerváciu?

Svoju rezerváciu na cvičenie môžete urobiť:

Rezerváciu je takto možné urobiť na 14 dní dopredu.

Podmienkou na vykonanie rezervácie je byť u nás zaregistrovaný a mať prístupové údaje (email a heslo) na prihlásenie sa na webový portál: http://onlinememberpro.cz/astoriafitgym/

Ak tieto údaje nemáte, alebo sa neviete prihlásiť, pravdepodobne máte u nás zadaný iný(nesprávny) e-mail alebo heslo, napíšte nám a nastavíme Vám správne údaje.

Vyberte dátum na ktorý chcete urobiť rezerváciu a stlačte zobraziť. Následne kliknite na “FITNESS CENTRUM”, potom už len kliknite na vybraný termín a postupujte podľa pokynov.

Po úspešnej rezervácii dostanete aj potvrdenie o rezervácii na Váš e-mail.

Políčka označené zelenou farbou znamenajú, že sú tam ešte voľné termíny. Políčka označené šedou farbou sú už obsadené.

Ak si zarezervujete svoj termín a z nejakého dôvodu sa nemôžete v daný termín dostaviť na cvičenie, prosím oznámte nám to včas, už či telefonicky, alebo mailom,… aby ste si vzájomne neblokovali miesta.

Veríme, že je to pre Vás akceptovateľné, snažili sme zohľadniť a vyjsť v ústrety tak, ako to je v našich silách a možnostiach a aby každý bol ako tak spokojný.

Výnimočné časy si vyžadujú aj výnimočné riešenia .

Ak potrebujete s niečím poradiť, urobiť rezerváciu, storno, alebo máte iné otázky napíšte nám na info@astoriafitgym.sk, alebo zavolajte tel.: 055 622 38 06

Ak sa nedovoláte, radšej nám pošlite e-mail, na e-maily odpovedáme priebežne po celý deň.

Pokiaľ sa Vám táto stránka páči, zdieľajte ju so svojimi priateľmi:


Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:
eBook ZDARMA - Ako správne cvičiť na kardio strojoch
Zavrieť