fbpx
To najlepšie miesto pre Váš Zdravý Životný Štýl
Tešíme sa na Vašu návštevu

Pre podnikateľov

Pred časom sme prišli s nápadom vytvoriť na našej web. stránke www.astoriafitgym.sk sekciu pre firmy a podnikateľov, ktorí cvičia v ASTORIA FIT&GYM a zároveň sú živnostníci, podnikatelia, majitelia firiem, ktorí ponúkajú služby rôzneho charakteru a ktoré môžete Vy naši zákazníci fitness centra využiť výhodnejšie a dohodnúť sa osobne pri cvičení vo fitness centre.

Dostali sme od Vás pozitívne ohlasy, že je to dobrý nápad a preto teraz to chceme zrealizovať.

Všetci, ktorí cvičíte v ASTORIA FIT&GYM, máte firmu/živnosť dajte o sebe vedieť a ZDARMA zverejnite svoj profil (čím sa zaoberáte, čo ponúkate), vyplňte prosím nižšie požadované údaje, ktoré následne pre Vás (keďže ste našim klientom) uverejníme v sekcii na našej stránke ZDARMA.

Návštevnosť nášho webu www.astoriafitgym.sk je v priemere 5000 návštev mesačne. Základná prezentácia vašej firmy je ZDARMA.

Pokiaľ chcete pridávať rôzne akciové ponuky a robiť pravidelný update, to už bude spoplatnené, 5 € za každý update.

V prípade, že necvičíte v ASTORIA FIT&GYM (nie ste našim registrovaným klientom) a chcete zverejniť svoj profil na našej stránke, táto služba je spoplatnená a stojí Vás 10 €/mesiac. V cene je zahrnutý zároveň 1 x mesačne update Vášho profilu.

Je to určite skvelá príležitosť ako dať o sebe vedieť a zároveň Vás (ako nášho klienta fitness centra) to nič nestojí. Jedinou požiadavkou z našej strany je, aby ste poskytli potenciálnym klientom, ktorí sa Vám preukážu našou registračnou kartou, nejakú výhodu už či vo forme zľavy, darčeka, poukážky, alebo iného benefitu….je to len na Vás.

Vyplňte údaje o svojej firme kliknutím na link nižšie najneskôr však do 21.1.2018.

Ak máte akékoľvek otázky, napíšte nám:


    Pokiaľ sa Vám táto stránka páči, zdieľajte ju so svojimi priateľmi:


    Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:
    eBook ZDARMA - Ako správne cvičiť na kardio strojoch
    Zavrieť