fbpx
To najlepšie miesto pre Váš Zdravý Životný Štýl
Tešíme sa na Vašu návštevu

Najčastejšie otázky k znovuotvoreniu fitness centra

Dostávame od Vás každý deň veľa otázok ohľadom otvorenia fitness centra od 3.6.2020. Aby sme nemuseli každému z Vás odpovedať osobitne, pripravili sme pre Vás odpovede na najčastejšie otázky.

Samozrejme, zatiaľ sú to len hypotetické odpovede, nakoľko my sa musíme riadiť písomným rozhodnutím Úradu verejného zdravotníctva SR, ktoré bude vydané najskôr 2.6.2020, kde bude všetko presne uvedené. Zatiaľ to bolo len ústne a všeobecne povedané.

Od kedy sa znova otvára fitness centrum?

Prísľub od premiéra SR a epidemiologických odborníkov, kedy sa majú znova otvoriť fitness centrá, je naplánovaný na stredu 3.6.2020 od 6:00 hod.

Bude sa cvičiť s rúškom, ako je to zo šatňami, sprchami…

Na základe ústneho vyjadrenia premiéra, rúška nebudú pri cvičení povinné, rovnako bude možné používať šatne aj sprchy.

Budú platiť nejaké obmedzenia?

Samozrejme pri vstupe bude dezinfekcia rúk, povinnosť používať vlastné uteráky a dezinfekcia strojov po cvičení (ale to to je vo fitkách väčšinou štandard).

Pravdepodobne bude dodržanie – 1 osoba na 15m2 , ale nemusíte sa obávať, keďže fitness centrum ASTORIA FIT&GYM je veľké, naraz môže cvičiť až 87 ľudí.

Povinná uzavretá fľaša na vodu, buď vlastná, alebo si môžete zakúpiť vodu rajec 0,7l v uzavretej pet fľaši na recepcii ako doteraz, za 0,99€. Je dovolené pripravovať nápoje na recepcii, predtréningovka, proteín, káva….

Povinná je obuv (športová) na prezutie, ale to bolo aj doteraz.

Ak budú nejaké ďalšie obmedzenia, dozvieme sa ich až z nariadenia 2.6.2020.

Budú funkčné aj sauny?

V tomto momente nevieme, dozvieme sa to až z rozhodnutia 2.6. či pridajú k fitness centrám aj wellness centrá, alebo prevádzky na regeneráciu a rekondíciu.

Mám mesačnú permanentku zakúpenú tesne pred zatvorením (ktorá nebola využitá) budem si musieť zakúpiť novú?

Nie, platnosť všetkých permanentiek bude automaticky predĺžená o obdobie pokiaľ sme museli mať zatvorené (aj keď nie z vlastnej viny). Týka sa to tak vstupových ako aj časových permanentiek. Teda ako keby začal znova dátum 13.3.2020😀 (kedy bolo fitness centrum zatvorené).

Bude možné znova využívať karty MULTISPORT?

Áno, tie budete môcť znova využívať ihneď od dňa otvorenia (3.6.2020). Rovnako všetky platobné metódy, ktoré boli v platnosti pred tým platia aj teraz (relax kupóny, platba kartou, hotovosť…)

Ak máte ešte nejaké iné otázky, na ktoré sme zabudli, napíšte nám.

Veríme, že už nedôjde k žiadnym veľkým zmenám a že už konečne budete môcť začať 3.6.2020 naplno cvičiť.

Do otvorenia fitness centra zostáva:

Pokiaľ sa Vám táto stránka páči, zdieľajte ju so svojimi priateľmi:


Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:
eBook ZDARMA - Ako správne cvičiť na kardio strojoch
Zavrieť