fbpx
To najlepšie miesto pre Váš Zdravý Životný Štýl
Tešíme sa na Vašu návštevu

Kvalitný proteín WHEY deLUXE od Swedish Supplemets

Aj Vy ste sa už stretli s proteínmi, pri pití ktorých s Vami „krútilo“? My sme tú skúsenosť mali veľakrát a preto sme hľadali kvalitný proteín, ktorý chutí vynikajúco a zároveň má kvalitné zloženie.

Užívate aj VY proteíny, aby ste schudli, alebo  aby ste dokonale zregenerovali svoje svalstvo po cvičení a zdravo budovali objem svojich svalov, alebo mnohokrát len preto lebo sa to má?

Na trhu môžete nájsť veľa druhov proteínov a tu sú 3 základné rozdiely medzi nimi:

 1. proteíny s obsahom bielkovín vyšším ako 90% – je to najkvalitnejšie, čo si môžete na trhu nájsť. Sú najvhodnejšie na doplnenie bielkovín v diétnom režime, majú najmenej sacharidov a tukov, bývajú však najdrahšie.
 2. proteíny s obsahom bielkovín od 75% do 90% – obsahujú nejaké to množstvo sacharidov a tukov, ale je to skutočne zanedbateľné množstvo. V jednej dávke čo je cca 30 g je len cca 2 g, čo je naozaj nič. Tieto proteíny sú výbornou voľbou.
 3. proteíny s obsahom bielkovín od 50% do 74% – obsahujú najmenšie percento proteínov, sú vhodné pre ľudí, ktorí chcú priberať.

Proteíny s kvalitným zložením vedia byť tiež plnohodnotnou náhradou napríklad jedného jedla denne.

Minulý týždeň ste mali jedinečnú možnosť dopriať si ZDARMA plnú dávku kvalitného švédskeho proteínu WHEY deLUXE, teda proteínu s vysokým obsahom bielkovín takmer 90% a s obsahom tukov len 1,3g v dávke 30 g.

To, že Vám skutočne vynikajúco chutil (rovnako ako aj nám) a že je to prvotriedna kvalita ste dokonca – 322 z Vás v anonymnej ankete potvrdili a až 92,5% ohodnotilo 5*****, teda že chutili vynikajúco.

Pozrite si čo na to hovoria fitness nadšenci:

Určite si kladiete otázku, rovnako ako aj my(veď sme slováci  🙂 ) to je síce fajn švédska kvalita, ale to bude asi aj švédska cena, či?

Budete prekvapení, ale urobili sme všetko preto, aby sme Vám zabezpečili proteín v najvyššej kvalite deLUXE a to za cenu takmer obyčajného proteínu.

Už nebudete musieť nasilu a s odporom piť proteín len preto že sa to má, ale preto že:

 1. vynikajúco chutí
 2. produkt s kvalitným zložením(len 1,3 g tuku na 30 g dávky a takmer 90% čistých proteínov)
 3. budete ho môcť pravidelne a s chuťou užívať, lebo viete že zlepšuje regeneráciu po tréningu
 4. vaše svalstvo si budete budovať zdravým spôsobom

Ak si TERAZ objednáte balenie, ktoré Vám najviac chutilo a ktoré budete mať vždy po ruke, získate ho s 20% zľavou v prvotriednej švédskej kvalite.

Bežná cena akéhokoľvek 1 kg deLUXE proteínu sa pohybuje od 24,90€

LEN TERAZ môžete mať 1 kg balenie s 20% ZĽAVOU za 19,90€

POZOR, táto ponuka platí ak si ich objednáte len dnes a zajtra (29.-30.10.2018)

Čo by ste mali urobiť teraz?

Pokiaľ Vám to všetko dáva zmysel, záleží Vám na Vašom zdraví a chcete kvalitný proteín ktorý v prvom rade chutí a svojim zložením je zárukou Vašich výsledkov (už či chudnutia, alebo naberania svalstva) OBJEDNAJTE si ho HNEĎ TERAZ.

Na výber máte 3 najobľúbenejšie príchute: čokoláda(Heavenly rich Chockolate), lesná jahoda(Wild Strawberry) a vanilka(Vanilla gelato Cream). Váš proteín bude skladom do cca 7 pracovných dní a bude Vás čakať na recepcii fitness centra.

Kliknite na tlačidlo pod týmto textom, vyplňte krátky objednávkový formulár a máte u nás garantovanú cenu za 1kg len 19,90€.

Na čo sa najčastejšie ľudia pýtajú pred tým, než sa rozhodnú zaobstarať si proteín?

1.Na čo slúži proteín, prečo by som ho mal/la užívať?

 • Výživa a rast svalov, šliach, kože a kostí
 • Skrátenie doby regenerácie
 • Podpora tvorby svalovej hmoty
 • Ochrana svalovej hmoty pred poškodením pri namáhavom fyzickom výkone
 • Ochrana svalovej hmoty pred devastáciou v priebehu znižovania nadváhy
 • Podpora spaľovania tukov a redukcie nadváhy
 • Pôsobí na elasticitu pokožky

Človek ktorý pravidelne navštevuje fitness centrum a trénuje nemal by mať denný  príjem bielkovín v žiadnom prípade nižší ako 1 g/kg hmotnosti. Jednoduchý príklad, ak vážite 85 kg  potrebujete denne 85 g bielkovín.

Športovci, atléti, napr. kulturisti, vzpierači s potrebou nárastu svalovej hmoty ich odporúčaný  denný príjem bielkovín je na úrovni 2 g bielkovín na 1 kg hmotnosti.

2. Kedy užívať proteín

Proteín je výživový doplnok, ktorý môžete užívať kedykoľvek. Ráno, medzi jedlami, namiesto desiaty, pred a po tréningu. Záleží d toho koľko bielkovín potrebujete dostať do svojho tela či svalov. 

Zaujíma Vás ešte niečo?

Ak Vás čokoľvek zaujíma, alebo sme na niečo zabudli, tak sa pýtajte. Neexistuje zlá otázka len blbá odpoveď 🙂

Píšte nám na mail manager@astoriafitgym.sk , alebo volajte na tel.č. 0905 519 441.

Na Vaše otázky veľmi rád odpovie náš kolega, manažér fitness centra a „fundovaný“ kondičný tréner Mgr.Rastislav Lipták. Prosím volajte len v pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod.

Ak sa nedovoláte, Rastislav Vám zavolá späť. Na e-maily odpovedáme bežne v priebehu dňa.

Ďakujeme, že ste sa dočítali až tu a tešíme sa, že ste sa rozhodli užívať chutný a kvalitný Whey deLUXE proteín švédskej kvality.

POZOR, táto ponuka platí ak si ich objednáte len dnes a zajtra (29.-30.10.2018)

Pokiaľ sa Vám táto stránka páči, zdieľajte ju so svojimi priateľmi:


Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:
eBook ZDARMA - Ako správne cvičiť na kardio strojoch
Zavrieť