fbpx
To najlepšie miesto pre Váš Zdravý Životný Štýl
Tešíme sa na Vašu návštevu

Biotech 100% pure Whey proteín 28g

Srvátkový proteínový komplex s enzýmom bromelaín, s aminokyselinami, bez pridaného cukru, bez palmového oleja, so sladidlom.

Produkt je dostupný v novom zložení, teraz už bez cukru (neplatí pre príchuť black biscuit) a navyše je obohatený aj o enzým bromelaín. Enzým bromelaín je proteolytický enzým, ktorý prispieva k účinnejšiemu rozkladu bielkovín.

Popri týchto inováciách prípravok naďalej ostáva bez gluténu a palmového oleja. 

100% Pure Whey Natural obsahuje výlučne srvátkový proteínový koncentrát, bez pridaných sladidiel, farbív a aróm.

  • Obsahuje pridané BCAA, glutamín a arginín
  • Obsah BCAA viac ako 4,3 g v každej dávke
  • Bez pridaného cukru**
  • Bez gluténu***
  • Bez palmového oleja
  • Bez konzervačných látok
  • Široký výber príchutí
  • Dostupný aj bez príchute

**Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry. Neplatí pre príchuť black biscuit.
**Neobsahuje glutén v súlade s predpismi Európskej únie.

ROZMAZNÁVAJTE SVOJE SVALY!

Z hľadiska správnej funkcie a rastu svalov, či udržania svalovej hmoty je mimoriadne dôležité zásobovanie nášho svalstva kvalitnými živinami. Podobne ako my, aj naše svaly „majú rady chutné jedlá“.

Prípravok 100% Pure Whey je práškový proteín vynikajúcej kvality s vysokou biologickou hodnotou, bielkoviny v ňom obsiahnuté pochádzajú 100 % zo srvátkovej bielkoviny.

100% Pure Whey, so širokou ponukou príchutí, je kombináciou srvátkového proteínového koncentrátu a srvátkového proteínového izolátu a pridaných aminokyselín (L-glutamínu, L-arginínu a BCAA).

BioTechUSA 100% Pure Whey, podobne ako všetky ostatné produkty BioTechUSA, obsahuje bezpečné, starostlivo vyberané zložky.

Odporúčané dávkovanie:

Zmiešajte v šejkri 1 dávku prášku (28 g = 2 kopcovité polievkové lyžice) s 250 ml vody. V deň tréningu užite 1 dávku do 45 minút po tréningu a 1 dávku medzi jedlami.

V deň oddychu užite 1 dávku ráno a jednu večer.

Príchute: čokoládová, vanilka Bourbon, karamelovo-cappuccinová, jahodová, banánová, čokoládovo-kokosová, višňovo-jogurtová, škoricový závin, cookies&cream, oriešková, čokoládové arašidové maslo, keksíková, malinový cheesecake, slaný karamel, mliečna ryža

Cena za 1 dávku pripravenú na bare 28g je: 1,50€, alebo 75 Gympoint bodovPOZRIEŤ VŠETKY VÝŽIVOVÉ DOPLNKY >>>>Pokiaľ sa Vám táto stránka páči, zdieľajte ju so svojimi priateľmi:


Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:
eBook ZDARMA - Ako správne cvičiť na kardio strojoch
Zavrieť