fbpx
To najlepšie miesto pre Váš Zdravý Životný Štýl
Tešíme sa na Vašu návštevu

BCAA MEGA POWDER

BCAA MEGA STRONG POWDER je nová, praktická forma instantného nápojaesenciálnych vetvených aminokyselín (BCAA) s regeneračným pomerom 4:1:1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín).

Prípravok COMPRESS BCAA INSTANT DRINK je obohatený o L-glutamín, ktorý prispieva k metabolizmu svalových proteínov a zlepšuje metabolizmus svalov.

Ďalej podporuje znovuobnovenie glykogénových zásob. Vďaka veľmi dobrej  rozpustnosti vo vode je zaručená okamžitá. COMPRESS BCAA INSTANT DRINK je určený pre: intenzívne trénujúcich športovcov, umožňuje rýchlu regeneráciu svalstva.

Výhody:

  • vysoký obsah BCAA – 6000 mg v dávke
  • efektívna využiteľnosť organizmom
  • výborná rozpustnosť vo vode
  • bez cukru
  • obsahuje L-glutamín

Odporúčané dávkovanie produktu COMPRESS BCAA INSTANT DRINK: jedna dávka = 10 g, dávku rozpustite v 200 ml vody. Môžete začať popíjať 15 minút pred, pokračovať v priebehu a ihneď po skončení tréningu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Použitie: dávka 10 g = 1 odmerky.

Odporúčanú dávku riadne rozmiešajte vo vode. Pomer riedenia je 10 g na 200 ml vody. Po otvorení skladujte pri teplote do 25 °C a spotrebujte do 3 mesiacov.

Výživový doplnok pre športovcov. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ukladajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Cena 1,50 EUR / 12,5 g alebo 75 GymPoint bodov

FotogalériaPOZRIEŤ VŠETKY VÝŽIVOVÉ DOPLNKY >>>>Pokiaľ sa Vám táto stránka páči, zdieľajte ju so svojimi priateľmi:


Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:
eBook ZDARMA - Ako správne cvičiť na kardio strojoch
Zavrieť