fbpx
To najlepšie miesto pre Váš Zdravý Životný Štýl
Tešíme sa na Vašu návštevu

Aminokyseliny AAKG 7500 Nutrend

Aminokyseliny AAKG 7500 (ktorej hlavnou zložkou je Arginín alfa-ketoglutarát) je to dôležitá aminokyselina v ľudskom tele, ktorá umožňuje rozšírenie ciev a zvýšenie krvného prietoku.

Monodóza obsahuje 7500 mg ľahko stráviteľného AAKG. L-arginín je veľmi dôležitou aminokyselinou v ľudskom tele. L-arginín prispieva k tvorbe oxidu dusnatého (NO), ktorý sa podieľa na vazodilatácii (rozšírení a uvoľnení ciev).

L-arginín je aminokyselina, ktorá v tele zohráva veľmi dôležitú úlohu pri tvorbe oxidu dusnatého.

Vďaka tomu sa zlepší dodávka kyslíka a živín do svalov, ktoré potom dokážu pracovať vo väčšej intenzite. Aminokyselina L-arginín je semiesenciálnou aminokyselinou, ktorá je súčasťou komplexnej bielkoviny.

Dostatočné množstvo bielkoviny prispieva k svalovému rastu.

AAKG 7500 je určený:

  • pre intenzívny fyzický výkon
  • pre intenzívne trénujúcich športovcov

Odporúčané dávkovanie produktu AAKG 7 500:
1/2 monodózy (vyznačené ryskou na etikete) 30 minút pred fyzickým výkonom. Prípravok neužívajte večer pred spaním. Maximálna denná dávka 12,5 ml. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie produktu AAKG 7 500:
príchuť čierne ríbezle: voda, L-arginín-alfa-ketoglutarát, regulátor kyslosti kyselina citrónová, konzervačná látka t sorban draselný, emulzia čierne ríbezle (koncentráty ibišteka a mrkvy, arómy), konzervačná látka benzoan sodný, sladidlá sukralóza a acesulfam K.

Použitie:
Určené na priamu konzumáciu. Po otvorení výrobok spotrebujte do 48 hodín.

Upozornenie:
Výživový doplnok, so sladidlami. Vhodné najmä pre športovcov. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy!

Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Cena: 1,50 €/ 25 ml alebo 75 GymPoint bodov

 

FotogalériaPOZRIEŤ VŠETKY VÝŽIVOVÉ DOPLNKY >>>>Pokiaľ sa Vám táto stránka páči, zdieľajte ju so svojimi priateľmi:


Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:
eBook ZDARMA - Ako správne cvičiť na kardio strojoch
Zavrieť