fbpx
To najlepšie miesto pre Váš Zdravý Životný Štýl
Tešíme sa na Vašu návštevu

Ako získať viac ako 3 mesiace cvičenia ZADARMO a pomôcť ďalej?

Je pre nás česť a zároveň potešenie pozvať Vás aj tento rok na Tradičnú Vianočnú Kapustnicu do fitness centra ASTORIA FIT&GYM, ktorú pre Vás pripravujeme na 21. a 22. 12. 2017( štvrtok, piatok).

Navyše iba v tieto 2 dni sme sa rozhodli okrem kapustnice darovať Vám aj viac ako 3 mesiace cvičenia ZDARMA a zároveň tým pomôcť deťom a matkám v krízovom centre DORKA n.o.

Iba v tieto 2 dni získate viac ako 3 mesiace cvičenia ZDARMA spolu s ročnou permanentkou, ktorú si môžete zabezpečiť za neuveriteľných 250 €.

NAVYŠE z každej ročnej permanentky, získanej iba v tieto 2 dni, venujeme krízovému centru pre matky s deťmi DORKA n.o. v Košiciach 20% čo je 50,00 €.

Pokiaľ by ste platili každý mesiac 29€ za mesačnú permanentku stálo by Vás to za rok 348€. Teraz ušetríte takmer 100€ a navyše pomôžete na dobrú vec.

Ročná permanentka platí od 1.1. do 31.12.2018 a je neprenosná, platí len pre jednu osobu.

Ak si myslíte, že je to skutočne výhodná ponuka pre Vás a zároveň chcete nám pomôcť prispieť takouto formou pre krajšie Vianoce menej šťastných detí, matiek, rodín….urobte tak 21. a 22.12.2017  a budeme šťastnejší všetci.

Celkovú darovanú sumu pre neziskovú organizáciu DORKA zverejníme na našich stránkach a dohliadneme, aby sa dostala tam kam patrí.

Prajeme všetkým za celý tím ASTORIA FIT&GYM krásne a pokojné VIANOCE

Pokiaľ sa Vám táto stránka páči, zdieľajte ju so svojimi priateľmi:


Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:
eBook ZDARMA - Ako správne cvičiť na kardio strojoch
Zavrieť