fbpx

Získajte ZNOVA vstupy do fitka ZADARMO a cvičte opäť výhodnejšie!

Počas celého januára sme pre Vás pripravovali rôzne prekvapenia, aby predsavzatia, ktoré ste si dali ohľadom cvičenia vám vydržali čo najdlhšie.

Včera ste si mohli zasúťažiť a zároveň rozhodnúť, ktoré januárové prekvapenie bolo pre vás TOP (príp. ste ho nestihli a radi by ste ho využili), tak ho zopakujeme ešte raz.

Keďže väčšine sa páčila akcia na permanentky, kedy môžete získať 3, 5, alebo až 7 vstupov k vstupovým permanentkám ZADARMO, preto túto akciu zopakujeme ešte raz.

POZOR: Len túto stredu 31.1.2024, máte možnosť ZNOVA získať:

3 vstupy ZADARMO

k 10 vstupovej permanentke

(13 vstupov za 35€ = 2,69€ za vstup)

ALEBO

5 vstupov ZADARMO

k 20 vstupovej permanentke

(25 vstupov za 60€ = 2,40€ za vstup)

ALEBO

7 vstupov ZADARMO

k 30 vstupovej permanentke

(37 vstupov za 80€ = 2,16€ za vstup)

Na túto ponuku sa nevzťahuje iná zľava, napr. študentská, dôchodcovská, IPA….nakoľko zľavy nie je možné kombinovať ani sčítavať.

ALE,

táto ponuka je výhodná pre každého, aj pre študentov, nakoľko nie je obmedzená časom (len do 16:00 hod.)

Je to prenosná permanentka, vstupy môžete využívať napr. spolu s kamarátmi, v rodine…(aj viacerí naraz) a platí až 12 mesiacov, teda vstupy z nej môžete čerpať kedykoľvek počas celého roka.

Ak si napriek dlhej časovej platnosti prajete zvoliť iný (neskorší) začiatok platnosti, keď využívate teraz napr. mesačnú permanentku, aj to je možné.

Zabezpečte si svoju 10, 20 alebo 30 vstupovú permanentku len 31.1.2024 (v stredu) od 6:00 do 22:00 hod. na recepcii fitness centra, alebo ak nemáte čas prísť osobne v tieto dni, kliknite TU >>> a získajte k nej 3, 5 alebo až 7 vstupov ZADARMO.

Zároveň ku každej zakúpenej permanentke získate aj vernostné GymPoint body, ktoré môžete následne vymeniť za akýkoľvek tovaralebo služby fitness centra. Za každé minuté 1 € získate 1 bod.

Ak si teraz zakúpite napr. 30+7 vstupovú permanentku  za 80€, automaticky získate aj 80 Gympoint bodov, ktoré si ihneď môžete vymeniť  napr. za kávu , alebo proteín (ich hodnota je 75 bodov).

Bojíte sa či permanentka je vhodná pre Vás?

Nemusíte.

GARANTUJEME Vám, že budete spokojní.

Permanentka je skvelá voľba (a lacnejšia) tak pre tých, ktorí cvičia pravidelne ako aj pre nových, ktorí to chcú vyskúšať.

Na využitie vstupov pri vstupových permanentkách máte dostatok času (platia až 12 mesiacov) a vstupy sú prenosné, ak ich z nejakého dôvodu nevyužijete, môže ich využiť ktokoľvek komu ich dáte, darujete….alebo ich môžete využívať spolu (aj naraz) s kamarátom…rodinou…..

V ASTORIA FIT&GYM sa vždy oplatí cvičiť. 

Je tu dostatok miesta, dopĺnili sme ďalšie nové stroje a vynovili novú fitness zónu, momentálne je k dispozícii 200 stanovíčť na cvičenie na 2 poschodiach, na jednom poschodí si zacvičíte silový tréning a na druhom poschodí cardio a funkčný tréning.

V rámci každého vstupu je okrem iontového nápoja stále aj fínska a infra sauna ZADARMO, po saunovaní môžete relaxovať v oddychovej miestnosti, alebo sa môžete vymasírovať v masážnych kreslách, alebo sa zabaviť pri pingpongu, to všetko je stále k dispozícii zadarmo.

Čo hovoria o fitku ASTORIA FIT&GYM ostatní?

Cítil som sa ako v Amerike. Všetko zabezpečené, stačí iba cvičiť. A je naozaj na čom. Na veľkej ploche obrovské množstvo rôznych náradí a strojov. A na záver sauna! Odporúčam.
Peter Jurčo
Bol som vo viacerých fit centrách v Košiciach a aj mimo Košíc a zatiaľ najlepšie fitko. Tento názor so mnou zdieľajú aj moji známi. Ak ich raz vezmem do Astorky tak už chodia cvičiť len do Astorky🙂
Peter Stajko

Títo fitness nadšenci sú u nás spokojní.

Cvičia a dosahujú svoje výsledky.

A čo Vy?

Prestaňte sledovať druhých (a závidieť im ich výsledky), alebo mať strach z čohokoľvek, ale začnite aj Vy dosahovať svoje výsledky, z ktorých budete mať radosť a ktoré vám budú ostatní závidieť!

Teraz máte výnimočnú šancu (začať alebo ďalej pokračovať) pracovať na sebe a dokonca ešte výhodnejšie, ako kedykoľvek pred tým. Vyberte si svoju 10, 20 alebo 30 vstupovú permanentku a získate k nej 3, 5 alebo 7 vstupov ZADARMO. Je to už len na Vás, ktorú si vyberiete.

TÁTO PONUKA SKONČÍ UŽ ZA:

Čo by ste mali urobiť TERAZ?

Pokiaľ chcete získať 3, 5, alebo 7 vstupov zadarmo k 10, 20 alebo 30 vstupovej permanentke a cvičiť tak výhodnejšie ako doteraz,

príďte len v stredu 31.1.2024 od 6:00 do 22:00 hod. do fitness centra a získate svoje vstupy zadarmo

Ak nemáte čas prísť osobne v tieto dni, kliknite na tlačítko pod týmto textom a získajte svoju permanentku online hneď TERAZ:

Potrebujete s niečím poradiť?

Neváhajte nám napísať na e-mail: info@astoriafitgym.sk , alebo rovno zavolajte na tel.: +421 55 622 38 06 .

Sme tu stále pre vás a radi pomôžeme. Na e-maily odpovedáme priebežne v rámci dňa, po telefóne Vás vybavia recepčné ihneď (pokiaľ práve nemajú niečo iné na práci🙂). V pracovných dňoch je fitko otvorené od 6:00 do 22:00 hod. a cez víkend a sviatky vždy od 8:00 do 22:00 hod.

Ak Vám je všetko jasné a chcete si udržiavať kondíciu, upevňovať svoje zdravie a zároveň cvičiť výhodnejšie, tak sa zastavte vo fitness centre v stredu 31.1.2024, kedykoľvek od 6:00 do 22:00 hod. a zabezpečte si svoju permanentku, ku ktorej získate vstupy zadarmo.

Táto ponuka platí len 31.1.2024 a tak skoro sa už opakovať nebude.

Do konca akcie zostáva už len: