fbpx

Rozhodli ste sa správne využiť túto výhodnú ponuku cez ONLINE služby. Online platby sú rýchle a pohodlné.

U nás môžete využiť platbu prevodom zo svojho internet bankingu na náš účet, alebo využite platbu KARTOU, alebo pomocou svojho PAYPAL účtu. 
Vyberte si jednu možnosť:

1. Platba prevodom na účet:

Názov účtu: Astoriafit Košice, IBAN: SK87 1100 0000 0029 4902 1456

Vo svojom internet bankingu zadajte vyššie uvedené číslo účtu a zadajte sumu permanentky:

Letná mesačná permanentka = 45€

Do poznámky prosím uveďte Váš e-mail pod ktorým ste u nás registrovaný pre rýchlu a presnú identifikáciu platby. Namiesto symbolu @ použite slovo „zavinac„, nakoľko  symboly a diakritické znamienka väčšina bánk nepodporuje.

Pokiaľ ešte nie ste u nás registrovaný, uveďte do poznámky email a vytvoríme Vám registráciu pod ktorou si zároveň budete môcť kedykoľvek overiť stav svojej permanentky v mobilnej aplikácii.

Aktivácia permanentky zakúpenej bankovým prevodom je max. 2 pracovné dni od zakúpenia, o aktivácii budete informovaní mailom.

Platby prevodom na účet musia byť zadané najneskôr v posledný deň platnosti akcie do 22:00 hod. Úhrady zadané po termíne neakceptujeme a budú Vám vrátené späť.

Pokiaľ potrebujete mať permanentku aktivovanú skôr, pošlite nám mailom potvrdenie o úhrade (stačí z internet bankingu výpis zrealizovanej platby)  na mail manager@astoriafitgym.sk

2. Ak ste sa rozhodli využiť platbu KARTOU,

alebo cez Paypal konto,

kliknite na tlačítko „Debetná alebo kreditná karta“ pre platbu kartou, alebo kliknite na tlačítko „PAYPAL“ pre platbu zo svojho Paypal konta a postupujte podľa pokynov Paypal brány. Ak je možné do poznámky, alebo akéhokoľvek voľného riadku napíšte dátumy začiatku platnosti permanentiek, ak chcete aby platili neskôr.

 Aktivácia permanentky zakúpenej kartou, alebo cez Paypal je v pracovné dni do 24hod. od zakúpenia. O aktivácii budete  informovaní mailom.

⚠️ Poplatok za spracovanie transakcie pri platbe kartou, alebo PayPal je 1€.

Letná mesačná permanentka + 14 dní ZADARMO:

Potrebujete s niečím poradiť?

Neváhajte nám napísať na e-mail: info@astoriafitgym.sk , alebo rovno zavolajte na tel.: +421 55 622 38 06 .

Sme tu stále pre vás a radi pomôžeme. Na e-maily odpovedáme priebežne v rámci dňa, po telefóne Vás vybavia kolegyne/kolegovia ihneď (pokiaľ práve nepripravujú proteín🙂).

Alebo kliknite na „messenger“ v ľavom dolnom rohu a odpovieme Vám, ako najrýchlejšie budeme môcť.