fbpx

Získajte (1,2,3 …) týždne cvičenia ZADARMO.

Júl je už za nami a spolu s ním je preč aj polovica prázdnin či leta. Pre mnohých z nás je dovolenka už zabudnutá 🙂. Ale je tu aj pozitívna správa, druhá polovica leta je ešte len pred nami🙂.

Už či ste po dovolenke, alebo sa ešte na ňu len chystáte a nejaké to kilko Vám vadí, príďte sa dať do formy do ASTORIA FIT&GYM, aby ste v plavkách vyzerali skvelo.

Leto sa ešte nekončí, ale pre niekoho práve začína.

Pripravili sme pre Vás ponuku (nielen) na zvyšok leta, s ktorou môžete získať dokonca (1,2,3…) TÝŽDNE cvičenia ZADARMO, je len na Vás ako si to vyskladáte.

Len teraz získate 1 týždeň cvičenia ZADARMO,

k mesačnej permanentke v hodnote 39,99€

Teda pre šikovných, ktorí by chceli získať napr. 1 mesiac cvičenia úplne ZADARMO to môže vyzerať aj takto:

Jedna mesačná permanentka = 1 týždeň cvičenia ZADARMO

Dve mesačné permanentky = 2 týždne cvičenia ZADARMO

Tri mesačné permanentky = 3 týždne cvičenia ZADARMO

Štyri mesačné permanentky = 4 týždne cvičenia ZADARMO…..

…a dátum každej si zvolíte tak, ako Vám vyhovuje

…a to nie je všetko, čítajte ďalej…

Navyše Vám k permanentke pribalíme fitness FĽAŠU v tvare činky ZADARMO.

Športová fľaša (ktorej hodnota je 3,90€) v tvare činky a objeme 0,8l je vyrobená na Slovensku, je odolná voči chladu ( minimálna doporučená skladová teplota +5°C ), voči vysokej teplote do max +40°C aj voči poškodeniu, nakoľko jej vysoká gramáž nie je bežná ako pri iných PET fľašiach.

Jej tvar a objem je navrhnutý tak, aby presne a pohodlne ,,sedela” do ruky.

Môžete ju použiť aj ako záťaž počas behupri cvičení, alebo z nej jednoducho vypiť svoj obľúbený nápoj počas tréningu vo fitness centre a nemusíte sa obávať, že sa vám počas prenášania v taške poškodí alebo iným spôsobom tvarovo zmení.

POZOR: táto ponuka platí len 2 dni (4. – 5.8.2021 – streda/štvrtok) a skončí už za:

Mnohí z Vás už majú platnú mesačnú permanentku a preto, aby túto ponuku mohol využiť skutočne každý, dátum začiatku platnosti tejto permanentky si môžete vybrať akýkoľvek, ktorí vyhovuje len Vám.

Časové permanentky vrátane mesačnej sú neprenosné, sú viazané len na konkrétnu osobu. S touto špeciálnou „mesačnou“ permanentkou sa obmedzovať nebudete. Cvičíte neobmedzene 37 dní, ak máte chuť môžete prísť aj viackrát do dňa🙂.

Platnosť svojich permanentiek si už môžete overiť vo svojom mobilnom telefóne, pokiaľ využívate mobilnú aplikáciu („astoria fit gym“).

Samozrejme aj pri kúpe tejto výhodnej permanentky získavate vernostné body (spolu 34 bodov), ktoré si môžete následne vymeniť za tovar alebo služby v ASTORIA FIT&GYM.

Táto ponuka platí len 2 dni (4. - 5.8.2021) a skončí už za:

POZOR, svoje výhodné permanentky môžete získať na recepcii fitness centra len 4. a 5.8.2021 (streda a štvrtok), alebo ak nemáte možnosť v tieto dni navštíviť fitness centrum, zabezpečte si permanentky ONLINE z pohodlia Vášho domova. Fitness fľašu (ako darček) si vyzdvihnete neskôr.

NEZABUDNITE,

že v ASTORIA FIT&GYM získavate vždy k cvičeniu ZADARMO aj:

1x denne čapovaný iontový nápoj NUTREND (Unisport)

neobmedzené saunovanie vo fínskej a infra saune

masírovanie do sýtosti v masážnych kreslách

možnosť využiť malú sálu s tatami podlahou a vybavením pre bojové športy

ping-pong

vernostný program odmeňovania

Čo by ste mali urobiť TERAZ?

Pokiaľ chcete získať týždne cvičenia ZADARMO a k tomu fitness FĽAŠU ZADARMO,

 

príďte len v stredu, alebo vo štvrtok 4. – 5.8.2021 od 6:00 do 22:00 hod. do fitness centra a zabezpečte si svoju mesačnú permanentku, ktorej začiatok platnosti si zvolíte ako Vám vyhovuje.

Ak nemáte čas prísť osobne v tieto dni, kliknite na oranžové tlačítko pod týmto textom a získate týždne cvičenia online hneď TERAZ:

Potrebujete s niečím poradiť?

Neváhajte a napíšte nám na e-mail:

info@astoriafitgym.sk , alebo rovno zavolajte na tel.: +421 55 622 38 06 .

Sme tu stále pre vás a radi pomôžeme. Na e-maily odpovedáme priebežne v rámci dňa, po telefóne Vás vybavia recepčné ihneď (pokiaľ práve nemajú niečo iné na práci🙂). V pracovných dňoch je fitko otvorené od 6:00 do 22:00 hod a cez víkend a sviatky vždy od 8:00 do 22:00 hod.

Ak Vám je všetko jasné a chcete získať týždne cvičenia ZADARMO a k tomu fitness FĽAŠU ZADARMO, tak sa zastavte vo fitness centre v stredu, alebo vo štvrtok (4. – 5.8.2021), kedykoľvek od 6:00 do 22:00 hod. a zabezpečte si svoju výhodnú permanentku.

Ak sa Vám táto ponuka páči, zdieľajte ju nech sa o nej dozvedia a využijú ju aj Vaši kamaráti (budete mať s kým cvičiť🙂)