fbpx

Rozhodli ste sa správne zabezpečiť si permanentku online. 

Je to rýchle a pohodlné.

Zakúpiť si online môžete len permanentky v základných cenách. Zľavnené permanentky napr. študentské, seniorské…je možné zakúpiť len osobne na recepcii fitness centra, kvôli overeniu relevantného dokladu preukazujúceho nárok na zľavu.

Ak si chcete zakúpiť permanentku v základnej cene, na výber máte niekoľko možností, buď bankovým prevodom zo svojho Internet bankingu na náš účet, alebo využite platbu KARTOU, príp. cez Paypal konto.

Ak chcete využiť bankový prevod, pošlite sumu permanentky o ktorú máte záujem na číslo účtu:
IBAN: SK87 1100 0000 0029 4902 1456, Astoriafit Košice

Ako Variabilný symbol uveďte dátum začiatku platnosti permanentky (napr. v tvare 05062024), ak chcete aby platili od neskoršieho dátumu ( v tomto prípade od 5.6.2024). Ak nezadáte žiaden dátum, začne platiť od dátumu prijatia platby.

Do poznámky prosím uveďte Váš e-mail pod ktorým ste u nás registrovaný, pre rýchlu a presnú identifikáciu platby. Namiesto symbolu @ použite slovo „zavinac„, nakoľko  symboly a diakritické znamienka väčšina bánk nepodporuje.

Pokiaľ ešte nie ste u nás registrovaný, uveďte do poznámky email a vytvoríme Vám registráciu pod ktorou si zároveň budete môcť kedykoľvek overiť stav svojej permanentky v mobilnej aplikácii.

Aktivácia permanentky zakúpenej bankovým prevodom je max. 2 pracovné dni od zakúpenia, o aktivácii budete informovaní mailom.

Ak potrebujete mať permanentku aktívnu skôr, napíšte nám na info@astoriafitgym.sk

Ak ste sa rozhodli využiť platbu KARTOU,

alebo cez Paypal konto,

vyberte si svoju permanentku a kliknite na tlačítko „Debetná alebo kreditná karta“ pre platbu kartou, alebo kliknite na tlačítko „PAYPAL“ pre platbu zo svojho Paypal konta.

⚠️ Poplatok za spracovanie transakcie pri platbe kartou, alebo PayPal je 1€.

Pri mesačnej permanentke, uveďte prosím do poznámky, alebo v prípade platby kartou do kolónky „adresa-riadok č.2“, začiatok platnosti permanentky.

Aktivácia permanentky zakúpenej kartou, alebo cez Paypal je v pracovné dni do 24 hod. od zakúpenia. O aktivácii budete  informovaní mailom.

Vyberte si svoju permanentku:

Potrebujete s niečím poradiť?

Neváhajte nám napísať na e-mail: info@astoriafitgym.sk , alebo rovno zavolajte na tel.: +421 55 622 38 06 .

Sme tu stále pre vás a radi pomôžeme. Na e-maily odpovedáme priebežne v rámci dňa, po telefóne Vás vybavia kolegyne/kolegovia ihneď (pokiaľ práve nepripravujú proteín🙂).

Alebo kliknite na „messenger“ v ľavom dolnom rohu a odpovieme Vám, ako najrýchlejšie budeme môcť.