fbpx

Rozhodli ste sa správne zabezpečiť si permanentku online. 

Je to rýchle a pohodlné.

Na výber máte niekoľko možností, buď bankovým prevodom zo svojho Internet bankingu na náš účet, alebo využite platbu KARTOU, príp. cez Paypal konto.

Ak chcete využiť bankový prevod, pošlite sumu permanentky o ktorú máte záujem na číslo účtu:
IBAN: SK87 1100 0000 0029 4902 1456, Astoriafit Košice

Ako Variabilný symbol uveďte dátum začiatku platnosti permanentky (napr. v tvare 05122022), ak chcete aby platili od neskoršieho dátumu ( v tomto prípade od 5.12.2022). Ak nezadáte žiaden dátum, začne platiť od dátumu prijatia platby.

Do poznámky prosím uveďte Váš e-mail pod ktorým ste u nás registrovaný, pre rýchlu a presnú identifikáciu platby. Namiesto symbolu @ použite slovo „zavinac„, nakoľko  symboly a diakritické znamienka väčšina bánk nepodporuje.

Pokiaľ ešte nie ste u nás registrovaný, uveďte do poznámky email a vytvoríme Vám registráciu pod ktorou si zároveň budete môcť kedykoľvek overiť stav svojej permanentky v mobilnej aplikácii.

Aktivácia permanentky zakúpenej bankovým prevodom je max. 2 pracovné dni od zakúpenia, o aktivácii budete informovaní mailom.

Ak potrebujete mať permanentku aktívnu skôr, napíšte nám na info@astoriafitgym.sk

Ak ste sa rozhodli využiť platbu KARTOU,

alebo cez Paypal konto,

vyberte si svoju permanentku a kliknite na tlačítko „Debetná alebo kreditná karta“ pre platbu kartou, alebo kliknite na tlačítko „PAYPAL“ pre platbu so svojho Paypal konta.

Aktivácia permanentky zakúpenej kartou, alebo cez Paypal je v pracovné dni do 24hod. od zakúpenia. O aktivácii budete  informovaní mailom.

Vyberte si svoje členstvo/permanentku:

Potrebujete s niečím poradiť?

Neváhajte nám napísať na e-mail: info@astoriafitgym.sk , alebo rovno zavolajte na tel.: +421 55 622 38 06 .

Sme tu stále pre vás a radi pomôžeme. Na e-maily odpovedáme priebežne v rámci dňa, po telefóne Vás vybavia kolegyne/kolegovia ihneď (pokiaľ práve nepripravujú proteín🙂).

Alebo kliknite na „messenger“ v ľavom dolnom rohu a odpovieme Vám, ako najrýchlejšie budeme môcť.