fbpx

GRATULUJEME Vám, že ste sa rozhodli naďalej investovať do Zdravého životného štýlu v ASTORIA FIT&GYM.

Svoj kredit u nás máte vždy pod kontrolou, nakoľko si ho môžete kedykoľvek overiť v mobilnej aplikácii „astoriafitgym“, ktorú už určite máte nainštalovanú vo svojom mobile😀.

Ak chcete vložiť finančné prostriedky na kredit v ASTORIA FIT&GYM, môžete tak urobiť kedykoľvek a v akejkoľvek sume.

Na výber máte niekoľko možností, buď bankovým prevodom zo svojho internet bankingu na náš účet, alebo využite platbu KARTOU, príp. cez Paypal konto.

Ak chcete využiť bankový prevod, pošlite akúkoľvek sumu na číslo účtu:
IBAN: SK87 1100 0000 0029 4902 1456, Astoriafit Košice

Do poznámky prosím uveďte Váš e-mail pod ktorým ste u nás registrovaný, pre rýchlu a presnú identifikáciu platby. Namiesto symbolu @ použite slovo „zavinac„, nakoľko  symboly a diakritické znamienka väčšina bánk nepodporuje.

Do poznámky uveďte, že sa jedná o KREDIT.

Ak ste sa rozhodli využiť platbu KARTOU,

alebo cez Paypal konto,

uveďte svoje meno (príp. meno komu kredit chcete dobiť) a zadajte sumu (ideálne celú sumu: 10, 20, 30, …) a kliknite na tlačitko „Debetná alebo kreditná karta“ pre platbu kartou, alebo kliknite na tlačitko „PAYPAL“ pre platbu so svojho Paypal konta.

Finančné prostriedky pripíšeme na Váš KREDIT v ASTORIA FIT&GYM v pracovné dni do 24hod. od realizácie platby. O dobití kreditu budete informovaní e-mailom.

EUR

Potrebujete s niečím poradiť?

Neváhajte nám napísať na e-mail: info@astoriafitgym.sk , alebo rovno zavolajte na tel.: +421 55 622 38 06 .

Sme tu stále pre vás a radi pomôžeme. Na e-maily odpovedáme priebežne v rámci dňa, po telefóne Vás vybavia kolegyne/kolegovia ihneď (pokiaľ práve nepripravujú proteín🙂).

Alebo kliknite na „messenger“ v ľavom dolnom rohu a odpovieme Vám, ako najrýchlejšie budeme môcť.