fbpx

Za chvíľu tu máme 8. marec – sviatok MDŽ. Je to medzinárodne uznávaný sviatok stanovený OSN k výročiu štrajku 40 000 newyorkských krajčírok v roku 1908.

Tieto ženy bojovali za zrušenie desaťhodinového pracovného času, proti nízkym mzdám a zlým pracovným podmienkam.

A keďže aj pracovný čas sa nakoniec upravil a (niektorí) máme 2 hodiny svojho času navyše😀, preto ho využijme napr. cvičením vo fitku, kde si prevetráme nielen svaly, ale aj hlavu.

Je dobré si aj takéto sviatky pripomínať (hlavne v čase blahobytu, lebo história sa opakuje) a preto my vo fitness centre ASTORIA FIT&GYM sa spolu k tomuto sviatku MDŽ pripájame a radi by sme (nie)len ženy v tento deň obdarili.

Pri tejto príležitosti darujeme nielen ženám, ale aj mužom

3 vstupy do fitka ZADARMO a 3 vstupy do solária

k 10 vstupovej permanentke v hodnote 35€

Každý z Vás, kto si dňa 7.3. alebo 8.3.2024 (vo štvrtok, alebo v piatok) zabezpečí 10 vstupovú permanentku v hodnote 35€, automaticky k nej dostane 3 VSTUPY do fitka úplne ZADARMO.

Platnosť vstupov na vstupových permanentkách je 12 mesiacov, máte dostatok času na ich využitie.

Pokiaľ by ste platili jednorazový vstup 3x, stálo by Vás to 16,50€ a teraz ich získate úplne ZADARMO.

Ak už máte inú, napr. mesačnú permanentku, vôbec to nevadí.
Systém je nastavený tak, že najprv dočerpáte aktuálnu mesačnú permanentku a následne začnete využívať vstupovú permanentku.

Toto je výhodné aj pre študentov, nakoľko so študentskou zľavou Vás pri 10 stupovej permanentke vyjde vstup na 2,80€ (a máte obmedzený vstup do 16:00 hod.), TERAZ vás vyjde vstup len na 2,70€ a žiadne obmedzenia času 🙂

A NAVYŠE…

k tejto permanentke Vám pribalíme aj 3 vstupy do SOLÁRIA ZADARMO!

O aké solárium sa jedná, kde ho nájdem a kedy môžem využiť?

Jedná sa o supermoderné a supervýkonné soláriá s hlasovou navigáciou, aqua cool osviežením a sound systémom. 

Účinky solária

Biopozitívnymi účinkami opaľovania sú:

☑️ syntéza vitamínu D3
☑️ posilnenie imunitného systému
☑️ zlepšenie krvného obehu a zlepšenie niektorých kožných problémov.

Opálenie je dôležité aj ako ochrana pred slnkom. S profesionálnym vedením si môžete privyknúť na UV žiarenie a tak sa vyhnúť slnečným alergiám v jarných mesiacoch, alebo sa prísť zohriať a nechať na seba pôsobiť aj svetlenú terapiu v zimných mesiacoch.

Kedy a kde využijem svoje 3 vstupy do solária?

Špičkovo vybavené priestory nielen pre solárium nájdete len kúsok od fitka (cca 450m) na Mudroňovej ulici 26 v Košiciach.

Svoje 3 vstupy ZADARMO (3 x 10 min., alebo. aj viac vstupov, ale max. spolu 30 min. v hodnote 18€, ) môžete využiť od teraz do konca marca 2024. Solárium je pre Vás k dispozícii Pon-Pia od 13-19:00 hod, termín si rezervujte na tel.č.: +421 905 703 793

Pri vstupe stačí nahlásiť svoje meno a preukázať našou aplikáciou, kde je platná táto výhodná MDŽ permanentka.

Ak svoje vstupy nemôžete využiť Vy, môžete namiesto toho využiť 2 x 16 min. kolagénovú terapiu, alebo to darujte niekomu, kto to rád využije. V tomto prípade je nutné obsluhe solária nahlásiť túto zmenu.

Ďalšie info o soláriu či kolagénovej terapii pozrite TU >>>

Táto výhodná ponuka platí 2 dni a skončí už za:

TIP: Ak chcete získať napr. 6 vstupov ZADARMO (do fitka aj do solária) zabezpečte si DVA 10 vstupové permanentky😀…  pri každej si môžete nastaviť aj rôzny dátum začiatku platnosti.

Bojíte sa či je to vhodná permanentka pre Vás?

Nemusíte.

GARANTUJEME Vám, že budete spokojní.

Táto vstupová permanentka je skvelá voľba tak pre tých, ktorí cvičia pravidelne ako aj pre tých, ktorí to chcú vyskúšať. S touto permanentkou sa nemusíte obávať, že ju nestihnete vyčerpať, platí až 12 mesiacov a vstupy viete využívať aj spolu s kamarátmi, v rodine…

V ASTORIA FIT&GYM sa vždy oplatí cvičiť. 

V rámci každého vstupu je fínska aj infra sauna ZADARMO, po saunovaní môžete relaxovať v oddychovej miestnosti, alebo sa môžete vymasírovať v masážnych kreslách či si zahrať zadarmo ping-pong.

Navyše s každým vstupom si dodáte energiu iontovým nápojom, ktorý máte (1x denne) rovnako ZADARMO.

A LEN TERAZ ZÍSKATE ešte aj 3 x 10 min. solária ZADARMO.

Čo by ste mali urobiť TERAZ?

Pokiaľ chcete získať 3 vstupy do fitka ZADARMO a ušetriť tak 16,50€ a 3 vstupy do solária a ušetriť ďalších 18€:

Zabezpečte si 10 vstupovú permanentku v hodnote 35€ na recepcii fitness centra len v dňoch 7. – 8.3.2024 (vo štvrtok, alebo v piatok) od 6:00 do 22:00 hod.

Počet permanentiek nie je obmedzený, preto ak chcete získať napr. 6 vstupov ZADARMO, je potrebné si zabezpečiť DVA 10 vstupové permanentky.

Ak nemáte možnosť v tieto dni navštíviť fitness centrum, kliknite na červené tlačítko pod týmto textom a zabezpečte si výhodnú permanentku ONLINE z pohodlia Vášho domova hneď TERAZ.

Táto ponuka platí len 2 dni a skončí už za:

Potrebujete s niečím poradiť?

Neváhajte nám napísať na e-mail: info@astoriafitgym.sk , alebo rovno zavolajte na tel.: +421 55 622 38 06 .

Sme tu stále pre vás a radi pomôžeme. Na e-maily odpovedáme priebežne v rámci dňa, po telefóne Vás vybavia recepčné ihneď (pokiaľ práve nepripravujú proteín🙂). V pracovných dňoch je fitko otvorené od 6:00 do 22:00 hod a cez víkendy a sviatky vždy od 8:00 do 22:00 hod.

-prajeme všetkým ženám, krásny a pohodový MDŽ.