fbpx

Osobný tréner ADAM v obľúbenom fitku ASTORIA FIT&GYM v Košiciach

Chceš začať cvičiť a nevieš ako? Vadia Ti nadbytočné kilá tuku, alebo potrebuješ nabrať silu či svalovú hmotu?

Ak je Tvoja odpoveď „ÁNO“, blahoželám Ti! Je to prvý, ale dôležitý krok k tomu, aby sa tvoje telo a myseľ cítili lepšie. Len musíš preto začať niečo robiť, nielen o tom hovoriť😀.

Poctivým a pravidelným tréningom, v ktorom Ti pomôžem, sa k svojmu vytúženému cieľu určite dopracuješ.

Naučím Ťa správnym pohybovým vzorcom, ukážem a naučím Ťa správne a pravidelne cvičiť a urobím to tak, aby pri tom bola zábava.

Jedálničky nerobím, ale každého naučím zostaviť si svoj vlastný jedálniček tak, aby pochopil a naučil sa stravovacím návykom a aj po skončení spolupráce bol v tomto smere samostatný.

Kto je Adam?

Adam chcel získať viac vedomostí ako poskytuje víkendový trénerský kurz, preto sa rozhodol študovať vysokú školu v Košiciach so zameraním na šport a rekreáciu.

Aktuálne je už absolventom 1. stupňa vysokej školy.

Vysoká škola ho naučila:

  • ako funguje ľudské telo
  • aký vplyv má tréningové zaťaženie na organizmus
  • ako prispôsobiť tréning zdatnostiam každého jedinca
  • aký význam má správna výživa pre človeka
Okrem toho absolvoval aj doškoľovací kurz osobného trénera 1. stupňa od spoločnosti Efectfit.

A keďže vzdelanie v tejto oblasti pre neho nikdy nekončí, pokračuje ďalej v tomto odbore na magisterskom stupni a trénerstvo či fitko sa už pre neho stalo súčasťou života.

Adam je osobným trénerom v obľúbenom fitku ASTORIA FIT&GYM v Košiciach, kde pripravuje športovcov na súťaže v silovom trojboji.

Aktívne sa venuje 💪silovému trojboju. Jeho (zatiaľ😀) najväčším úspechom bolo umiestnenie na 2. mieste na Majstrovstvách Slovenska juniorov v klasickom silovom trojboji.

Pokiaľ to so sebou myslíš vážne, nehľadaj výhovorky, ale začni konať hneď TERAZ.

Zavolaj trénerovi Adamovi alebo mu napíš, rád si s tebou dohodne stretnutie vo fitku, kde osobne nájde riešenie na tvoj problém. Konzultácia Ťa nič nestojí, len trochu času a odhodlania začať.

Čo hovoria o Adamovi tí, ktorí s ním už cvičia?

Nasmeroval ma tým správnym smerom a za rok som dosiahla krásne výsledky. Naozaj svojim profesionálnym prístupom vás neustále motivuje. Vďaka nemu sa vo svojom veku cítim sebavedomo a zdravo.
Monika
Vyhovuje mi jeho individuálny prístup. Jeho hlavnou prednosťou je všetko vysvetliť krok po kroku v cvičení, ako aj v stravovaní. Má zmysel pre detail a neustála snaha o zlepšenie a napredovanie klienta vo všetkých aspektoch tréningu.
Peter
Mojim cieľom bolo schudnúť a práve preto som vyhľadala osobného trénera s veľkým srdcom, ktorý vie pomáhať, vysvetliť, naučiť, podporiť, poradiť a v prvom rade mu záleží na klientovi. Už jeho prvá odpoveď, viem vám pomôcť, bola pre mňa motivujúca. Svojmu klientovi dôveruje a klient dôveruje jemu.
Marcela
Trénujem pod vedením Adama 5 mesiacov v rámci prípravy na silový trojboj. V pomerne krátkom čase mi pomohol s výrazným zlepšením techniky, silového výkonu a taktiež aj vzhľadu. Jeho prístup je profesionálny, ale zároveň priateľský a poradí aj ohľadom stravy.
Veronika Mačejová

Adam je aj členom klubu silového trojboja HPT Bardejov a keďže sám sa venuje silovému trojboju, vie Ti pomôcť s prípravou na súťaž v silovom trojboji.

Práve Veronika Mačejová, len za krátky čas spolupráce pod vedením Adama získala 1.miesto na majstrovstvách Slovenska v silovom trojboji.

Chceš aj Ty, aby sa tvoje telo a myseľ cítili lepšie? Nehľadaj výhovorky, ale ZAČNI konať hneď TERAZ.

Zavolaj trénerovi Adamovi hneď teraz, alebo mu napíš, rád si s tebou dohodne stretnutie vo fitku, kde osobne nájde riešenie na tvoj problém. Konzultácia Ťa nič nestojí, len trochu času a odhodlania začať.

Pokiaľ telefón nedvíha, evidentne sa naplno venuje trénovaniu, keď dokončí zavolá späť.

Osobný tréner Adam

 Tel.: 0907 735 358

 E-mail: adam.osobnytrener@gmail.com

 Pozri si môj Instagram TU>>>

 Nájdeš ma aj na Facebooku TU>>>