fbpx

A je tu znova aj tento rok (ako každý rok😀) deň sv. Valentína 14.2.2020, alebo inak povedané sviatok zamilovaných. My sme ani tento rok na Vás nezabudli.

Všetci máme niekoho radi a nás v ASTORIA FIT&GYM spája predovšetkým láska k cvičeniu a k zdravému životnému štýlu.

Pripravili sme pre Vás “Valentínske Permanentky, s ktorými budete mať skvelú možnosť cvičiť znova výhodne.

ZÍSKAJTE 20% z ceny akejkoľvek permanentky

späť na svoj osobný kredit v ASTORIA FIT&GYM

Zabezpečte si v piatok 14.2.2020 akúkoľvek permanentku (mesačnú, vstupovú….) v základnej cene a 20% z ceny permanentky Vám vrátime späť na Váš osobný kredit. Tento kredit môžete využiť na akýkoľvek ďalší bezhotovostný nákup permanentiek či doplnkového tovaru vo fitness bare.

Táto ponuka neplatí už na zľavnené študentské, klubové alebo dôchodcovské permanentky, nakoľko zľavy nie je možné kombinovať ani sčítavať. Osobný kredit nie je možné vymeniť za hotovosť.

Ako to celé funguje?

PRÍKLAD:
14.2. si zabezpečíte napr. mesačnú permanentku za 39,99 €. Automaticky Vám pripíšeme (okrem vernostných bodov) na Váš osobný kredit sumu 7,99 € (čo je 20% z ceny permanentky), ktorú môžete kedykoľvek použiť na ďalší nákup permanentky, alebo akéhokoľvek sortimentu v našom bare.

Alebo, ak si zabezpečíte 30 vstupovú permanentku v základnej cene 79,99€, získate od nás kredit vo výške až 15,99€ (čo je 20% z ceny permanentky), ktorý môžete využiť kedykoľvek ako len budete chcieť.

POZOR! Táto ponuka platí na všetky typy permanentiek a môžete ju využiť len v piatok 14.2.2020 na sv.Valentína

Váš kredit je u nás v bezpečí, jeho stav si môžete kedykoľvek overiť na našej web stránke v klientskej zóne. A už čoskoro všetky potrebné informácie o svojom kredite či permanentkách budete mať na jednom mieste kedykoľvek po ruke a to v mobilnej aplikácii, ktorú v najbližších dňoch (týždňoch) pre Vás spustíme.

 Táto permanentka je výhodná aj pre študentov, nakoľko za rovnakú cenu budete môcť využívať fitko (s valentínskou permanentkou) bez obmedzenia času (teda aj po 16. hod.).

Bojíte sa či to celé bude fungovať a či o svoj kredit neprídete?

Nemusíte.

GARANTUJEME Vám, že budete spokojní. My svoje slovo vždy dodržíme.

Kredit nie je nijak časovo limitovaný do kedy ho musíte vyčerpať. Stav kreditu si môžete kedykoľvek overiť, pokiaľ ste u nás registrovaní. Môžete tak urobiť kedykoľvek osobne na recepcii, alebo na webe v klientskej zóne. A už čoskoro (v najbližších dňoch) aj vo svojom mobile v aplikácii, ktorú pre Vás pripravujeme.

V ASTORIA FIT&GYM sa vždy oplatí cvičiť. 

V rámci každého vstupu je fínska aj infra sauna ZADARMO, po saunovaní môžete relaxovať v oddychovej miestnosti, alebo sa môžete vymasírovať v masážnych kreslách či si zahrať zadarmo ping-pong.

Navyše s každým vstupom  si dodáte energiu iontovým nápojom, ktorý máte (1x denne) rovnako ZADARMO.

Prečítajte si, čo si o fitku ASTORIA FIT&GYM myslia ostatní:

Skvelý pocit, skvelá atmosféra, obrovské a priestranné, nemám čo viac povedať som neskutočne spokojný, ďakujem za skvelý zážitok, určite sa vidíme nabudúce ! 😉
Juraj Žitňanský
Bol som vo viacerých fit centrách v Košiciach a aj mimo Košíc a zatiaľ najlepšie fitko. Tento názor so mnou zdieľajú aj moji známi. Ak ich raz vezmem do Astorky tak už chodia cvičiť len do Astorky🙂
Peter Stajko

Týmto cvičencom sa u nás darí.

Sú spokojní a prostredníctvom fitness centra ASTORIA FIT&GYM dosahujú svoje výsledky.

A čo Vy?

Prestaňte sledovať druhých (a závidieť im ich výsledky) a začnite aj Vy dosahovať svoje výsledky, ktoré vám budú ostatní závidieť!

Teraz máte výnimočnú šancu pracovať na sebe a dokonca ešte aj výhodnejšie ako kedykoľvek pred tým. Kliknite na červené tlačítko pod týmto textom a získajte späť 20% z ceny svojej Valentínskej permanentky hneď teraz:

Táto Valentínska ponuka skončí za:

Ozaj, viete prečo sa oslavuje deň sv.Valentína?

Jedna z legiend hovorí o kňazovi menom Valentín, ktorý žil v Ríme, údajne v 3. storočí nášho letopočtu. Cisár Claudio v tom čase vydal dekrét, ktorý zakazoval rímskym vojakom uzavrieť manželstvo. Tvrdil, že manželské radovánky by mohli spôsobiť rozptýlenie a vojaci by si neplnili svoje vojenské povinnosti.

Valentín aj napriek zákazu zamilované páry sobášil. Avšak, onedlho to cisár zistil, uväznilo ho a odsúdil na smrť. Pred vykonaním tohto rozsudku napísal Valentín zamilovaný list dcére väzenského dozorcu, do ktorej bol údajne zaľúbený.

Popravili ho 14. februára v roku 296 nášho letopočtu. Pápež Gelasius ustanovil deň smrti sv. Valentína za pamätný deň. Na jeho počesť sa stal 14. február dňom zaľúbených a sv. Valentín sa stal patrónom zaľúbených párov. 

Valentín je len raz v roku a táto ponuka skončí za:

Potrebujete s niečím poradiť?

Neváhajte nám napísať na e-mail: info@astoriafitgym.sk , alebo rovno zavolajte na tel.: +421 55 622 38 06 .

Sme tu stále pre vás a radi pomôžeme. Na e-maily odpovedáme priebežne v rámci dňa, po telefóne Vás vybavia recepčné ihneď (pokiaľ práve nepripravujú proteín🙂). V pracovných dňoch je fitko otvorené od 6:00 do 22:00 hod a cez víkend a sviatky vždy od 8:00 do 22:00 hod.

Ak Vám je všetko jasné a chcete získať 20% z ceny svojej permanentky späť na svoj kredit, príďte do fitka len v piatok 14.2.2020 od 6:00 do 22:00 hod. a zabezpečte si akúkoľvek permanentku.

Ak už máte na Valentína so svojou polovičkou iné plány, zabezpečte si Valentínsku permanentku pre seba aj svoju polovičku online TU>>>