fbpx
To najlepšie miesto pre Váš Zdravý Životný Štýl
Tešíme sa na Vašu návštevu

Kvalitný švédsky proteín Whey deLuxe, ktorý chutí

Aj Vy ste sa už stretli s proteínmi, pri pití ktorých s Vami „krútilo“? My sme tú skúsenosť mali veľakrát a preto sme hľadali kvalitný proteín, ktorý chutí vynikajúco a zároveň má kvalitné zloženie.

Užívate aj VY proteíny, aby ste schudli, alebo  aby ste dokonale zregenerovali svoje svalstvo po cvičení a zdravo budovali objem svojich svalov, alebo mnohokrát len preto lebo sa to má?

Na trhu môžete nájsť veľa druhov proteínov a tu sú 3 základné rozdiely medzi nimi:

  1. proteíny s obsahom bielkovín vyšším ako 90%– je to najkvalitnejšie, čo si môžete na trhu nájsť. Sú najvhodnejšie na doplnenie bielkovín v diétnom režime, majú najmenej sacharidov a tukov, bývajú však najdrahšie.
  2. proteíny s obsahom bielkovín od 75% do 90%– obsahujú nejaké to množstvo sacharidov a tukov, ale je to skutočne zanedbateľné množstvo. V jednej dávke čo je cca 30 g je len cca 2 g, čo je naozaj nič. Tieto proteíny sú výbornou voľbou.
  3. proteíny s obsahom bielkovín od 50% do 74% – obsahujú najmenšie percento proteínov, sú vhodné pre ľudí, ktorí chcú priberať.

Proteíny s kvalitným zložením vedia byť tiež plnohodnotnou náhradou napríklad jedného jedla denne.

Minulý týždeň ste mali jedinečnú možnosť dopriať si ZDARMA plnú dávku kvalitného švédskeho proteínu WHEY deLUXE, teda proteínu s vysokým obsahom bielkovín takmer 90% a s obsahom tukov len 1,3g v dávke 30 g.

To, že Vám skutočne vynikajúco chutil (rovnako ako aj nám) a že je to prvotriedna kvalita ste dokonca – 322 z Vásv anonymnej ankete potvrdili a až 92,5% ohodnotilo 5*****, teda že chutili vynikajúco.

Pozrite si čo na to hovoria fitness nadšenci:

Určite si kladiete otázku, rovnako ako aj my(veď sme slováci  🙂 ) to je síce fajn švédska kvalita, ale to bude asi aj švédska cena, či?

Budete prekvapení, ale urobili sme všetko preto, aby sme Vám zabezpečili proteín v najvyššej kvalite deLUXE a to za cenu takmer obyčajného proteínu.

Už nebudete musieť nasilu a s odporom piť proteín len preto že sa to má, ale preto že:

  1. vynikajúco chutí
  2. produkt s kvalitným zložením(len 1,3 g tuku na 30 g dávky a takmer 90% čistých proteínov)
  3. budete ho môcť pravidelne a s chuťou užívať, lebo viete že zlepšuje regeneráciu po tréningu
  4. vaše svalstvo si budete budovať zdravým spôsobom

Doprajte si tento chutný proteín už či hotový vo fitness centre (dávka len za 0,99€), alebo si ho kúpte na recepcii fitness centra v príchutiach: čokoláda(Heavenly rich Chockolate), lesná jahoda(Wild Strawberry) a vanilka(Vanilla gelato Cream), alebo ho majte doma 2kg balení za 39,90€ alebo 1kg balení za 24,90€

FotogalériaPOZRIEŤ VŠETKY VÝŽIVOVÉ DOPLNKY >>>>Pokiaľ sa Vám táto stránka páči, zdieľajte ju so svojimi priateľmi:


Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:
eBook ZDARMA - Ako správne cvičiť na kardio strojoch
Zavrieť