fbpx
To najlepšie miesto pre Váš Zdravý Životný Štýl
Tešíme sa na Vašu návštevu

ISO WHEY PROZERO – proteín bez laktózy a cukru

ISO WHEY PROZERO je najnovší produkt z rady proteínov s vysokým obsahom bielkovín, vyrobený metódou CFM.

Použitie izolovanej srvátkovej bielkoviny zaručuje maximálnu kvalitu a jeden z najlepších zdrojov esenciálnych aminokyselín, a tiež prirodzene sa vyskytujúci vysoký obsah BCAA.

Tento produkt je vytvorený tak, aby spĺňal najprísnejšie diéty vrcholových športovcov, tým pádom je takmer bez obsahu laktózy, a hlavne bez cukru!

  • ISO WHEY PROZERO je vhodný na použitie pri nízko sacharidových diétach a súčasne vďaka vysokému obsahu bielkovín je možné uplatniť v situáciách, kedy je požadované zvýšenie bielkovín v strave.
  • Produkt je obohatený o aminokyselinu L-glutamín a vitamín B6, ktorý prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, ďalej k normálnej tvorbe červených krviniek a k zníženiu únavy.
  • Tráviace enzýmy umožňujú prijímať produkt ISO WHEY PROZERO s relatívne krátkym odstupom (cca 60 minút) od bežnej stravy, alebo od športovej aktivity.
  • Bielkoviny prispievajú k rastu a k udržaniu svalovej hmoty, ďalej k udržaniu normálnych kostí.

Odporúčané dávkovanie:

dávku 25 g rozmiešajte v 200 ml vody. Pri potrebe doplnenia bielkovín konzumujte 1 – 2 porcie denne medzi jedlami. Maximálne 2 dávky denne. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

 Použitie (jednorazový sáčok):

25 g = jedna dávka. Podľa odporúčaného dávkovania rozmiešajte v šejkri.

Po otvorení vrecka je výrobok určený na okamžitú spotrebu.

 Použitie (sáčok, dóza):

25 g = cca 1 a 2/3 odmerky. Podľa odporúčaného dávkovania rozmiešajte v šejkri. Po otvorení skladujte pri teplote do 25 oC a spotrebujte do 4 mesiacov.

Upozornenie: Výživový doplnok, so sladidlami. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, mrazom a vlhkosťou.

Príchute: čokoládový brownies, jahodový cheescake, pudingová vanilka

Cena: 1,29 € za 25 g (1 dávka), alebo 65 bodov

FotogalériaPOZRIEŤ VŠETKY VÝŽIVOVÉ DOPLNKY >>>>Pokiaľ sa Vám táto stránka páči, zdieľajte ju so svojimi priateľmi:


Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár:
eBook ZDARMA - Ako správne cvičiť na kardio strojoch
Zavrieť