fbpx
To najlepšie miesto pre Váš Zdravý Životný Štýl
Tešíme sa na Vašu návštevu

Jakub Gurka – externý tréner

Tel: 0919 199 754 e-mail:  jakubgurka@gmail.com

Certifikáty – Trénerský kurz I. kvalifikačného stupňa – spoločnosť Informs

Jakub sa venuje individuálnym tréningom, počas ktorých klientovi venuje svoju plnú pozornosť. Kladie dôraz na správnu techniku cvičenia a nevynecháva úvodnú rozcvičku a záverečný strečing.

Počas tréningov sa vás vždy snaží motivovať, pomôcť pri zmene životného štýlu a stravovacích návykov. Tréningy s ním nie sú žiadnym stereotypom, sú vždy dobre pripravené a panuje na nich skvelá nálada.

Tréningy sú zamerané vždy podľa cieľov, ktoré chce klient dosiahnuť – silové tréningy na naberanie svalovej hmoty, redukčné tréningy na spaľovanie tukov, kondičné tréningy.

Referencie:

Lucia V.

“Vďaka Jakubovi som prekonala ostych  z posilovne a hlavne sa pri ňom učím cvičiť technicky správne. Tréningy sú vždy zaujímavé. Jakub je vždy ochotný poradiť a hlavne povzbudiť a prekonať svoje limity.”

Ak máte záujem o tréningy, kedy si chcete aj zaboxovať, nemá problém pripraviť aj takýto tréning. Keďže sa naplno venuje  pretekom Spartan Race a podobným prekážkovým behom, vie vás na ne pripraviť tak, aby ste aj vy túto výzvu zvládli.

V prípade záujmu je možné absolvovať aj tréningy vo dvojici. Ak sa chcú tréningu zúčastniť viacerí ako dvaja súčasne, tréning má charakter kruhového tréningu. Na takom tréningu sa s ním môžete stretávať v ASTORIA FIT&GYM každý utorok a štvrtok o 17:00.

KONTAKTY:

Tel: 0919 199 754
Mail: jakubgurka@gmail.com
web: www.jakubgurka.sk
Cenník : http://jakubgurka.sk/?p=452

eBook ZDARMA - Ako správne cvičiť na kardio strojoch
Zavrieť